Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
2013
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2012 14:24

....takže přeju všem, kdo milujete jejich hudbu, ať se máte dobře..:-D já letos s Deluxe Visitors. Jak si to tu vždycky s koncem roku napíšu, co mi rezignovaní Ježíšci s povzdechem nadělili, zjišťuju, že to vůbec není na škodu, až budu úplně stará, aspoň si přečtu, co mám doma :-D. Jakmile se přestanu zabývat svými šílenými studijními záležitostmi, moc si přeju, abych se na tyhle stránky dostávala častěji, a zovu díky všem, kteří se o ně starají, speciálně o překlady textů... Happy New Year 2013!! Pokud se dnes dostanete někam, kde Abbu hrají (a já teda jo, i když se možná budou zpočátku bránit, ale jen zpočátku) podívejte se na křepčící lidi. Všichni budou vypadat spokojeně. Dámy a pánové, nechci se nikoho dotknout, ale kolik skupin tohle umí? :-D Abba Forever and Happy New Year 2013!!

Re: 2013
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2013 10:39

Taky přeji všem fanouškům hodně štěstí, zdraví, lásky a požehnání a ať nám ten Nový rok přinese i spoustu novinek kolem našich miláčků ať máme zase důvod se tady scházet. S láskou Leszek

Re: 2013
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2013 16:34

I já se přidávám s přáním všeho dobrého v novém roce. A ať se vám tu i nadále aspoň trochu líbí!
Michal

Re: 2013
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 26 February, 2013 18:15

No, já bych taky rád vyjádřil přání, abychom měli tenhle rok taky tak bohatý na vydanou muziku a filmy s Abbou jako 2012. A jak píše Ivana, jejich hudba mě vždycky navodí lepší náladu, i když v té chvíli nejsem třeba zrovna verry happy. A to je asi právě to kouzlo jejich hudby. Asi to nikdo nikdy přesně neobjasní, ale to tajemství spočívá podle mého v kombinaci melodií, hlasů, chování v soukromí a i na oficielních akcích a velmi sympatického vzhledu - to pro obě pohlaví, to je asi to pravé tajemství jejich obrovského úspěchu a i po tolika letech (bože to to letí!).Už častokrát jsem se na touhle věcí zamýšlel a porovnával s ostatními zpěváky a skupinami a vždycky mi vyšlo, že ti ostatní se vyznačovali nebo vyznačují něčím vyjímečným, ale skoro nikdy neměli nebo nemají tak široký záběr pozitivních vlivů na lidi. Skoro vždycky se u nich našel nějaký škraloup.Nezbývá si jen povzdechnout, že mohli vydržet alespoň o 5 let déle, měli bychom plnější regály.A jsem přesvědčen, že i další roky tvorby by byly kvalitně naplněné. Mějte se hezky! Václav



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.