Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
ABBAWORLD PRAHA
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 29 March, 2011 09:13

Tak jsem na to koukala, to tam smím být jen hodinu? To nestíhám.......

Re: ABBAWORLD PRAHA
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 31 March, 2011 19:44

Myslím, že ne. Vstupy jsou každou hodinu, ale prohlídka trvá delší dobu. Poslední vstup je umožněn hodinu a půl před zavíračkou.

Re: ABBAWORLD PRAHA
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 15 April, 2011 19:36

tak mám vstupenky doma a je na nich 15-16 hodin, to je málo, to teda nestihnu se ani probrat z toho šoku, že tam jsem

Re: ABBAWORLD PRAHA
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 6 May, 2011 08:21

Tak jsem tam včera byl, netřeba se bát, že vás po hodině vykopnou, na všechno je dost času. Jinak ale radši dopředu říkám, ať od toho moc nečekáte, abyste nebyli zklamaný. Jsou tam věci, který asi stojí za to vidět, ale celkově to není nic, z čeho by si člověk sednul na zadek... Až to někdo budete mít taky za sebou, dejte vědět, jak se vám to líbilo.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (06.05.2011 08:49)

Re: ABBAWORLD PRAHA
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 7 May, 2011 09:22

tak to se mi ulevilo, jsem nejvíc zvědavá na ty kostýmy, nějaký tancování a hraní na ABBU mě ani tak nebere, chci vidět věci kterých se dotýkali, byli jejich, originály......




Upraveno 1 krát. Naposledy upravil voulezvous (07.05.2011 09:22)

Re: ABBAWORLD PRAHA
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 10 May, 2011 15:21

Absolvoval jsem výstavu v pátek dopoledne a až do odpoledních hodin. Chvílemi jsem tam byl sám, tak jsem si to užil. Jak je řečeno výše,je to fajn,ale zas to není něco převratného. Dost videií nebylo asi nikde jinde použito. Pořád si ale myslím,že přeci muselo být natočeno daleko víc materiálu,než co máme možnost vidět.Ale doporučuju výstavu každému abbákovi. Na vystoupení s Abbou na podiu jsem nenašel odvahu. Jinak ke všem videiím a exponátům jsou české popisky a titulky.Mrzelo mi,že jsme se nedokázali sejít na výstavě,rád bych se na leccos zeptal a hlavně poznal stejně "postižené" lidi Abbou a její muzikou osobně nejenom prostřednictvím příspěvků na fóru.Byl jsem tam opravdu sám-kromě pořadatelů. Zezačátku jsem si říkal,že jsem se spletl ve dni zahájení,čekal jsem zástupy natěšených lidí a ono nic.Trochu smutné,řekl bych.Možná o víkendu se to rozjelo,nevím.....

Re: ABBAWORLD PRAHA
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 11 May, 2011 15:25

Já mám pocit, že výstavu zavřou mnohem dřív, než je plánováno, pro celkový nezájem. Asi budeme světová rarita... Jinak kdyby někdo chtěl, tak 5.6. odpoledne půjdeme asi ve větším počtu znovu (= za skupinové vstupné 300Kč). Pokud se budete někdo chtít připojit, dejte mi co nejdřív vědět nejlépe na mail Isil@seznam.cz

Re: ABBAWORLD PRAHA
Autor: Kadlecova (IP zalogováno)
Datum: 25 May, 2011 12:46

Prodám rodinnou vstupenku (4 lístky) na výstavu ABBAWORLD. Původní cena 1200,-Kč, nyní 800,- Kč. V případě zájmu mě kontaktujte na tel. 737 315 425



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.