Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Kristina v Royal Albert Hall
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2010 15:28

Jak už jste se dočetli, 14. dubna bude v londýnské Royal Albert Hall koncert anglické verze muzikálu Kristina Fran Duvemala s Helen Sjöholm v titulní roli. Osobně tam asi pojedu. Napadlo mě ale, že kdyby byl zájem, mohli bychom zkusit uspořádat nějakej hromadnej zájezd. Takže bych potřeboval vědět, jestli by někdo měl zájem na tento koncert jet. Rozhodujte se a piště co nejdřív, abych věděl, jestli se mám případně pídit po možnostech, jak to celé zorganizovat.

Re: Kristina v Royal Albert Hall
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 9 January, 2010 12:57

Jak vidím, tak zájem asi nebude smiling smiley Nevadí.

Kdyby to někoho zajímalo, našel jsem dnes videa z Carnegie Hall ve velmi slušné kvalitě:

Gold Can Turn To Sand - [www.youtube.com]
You Have To Be There - [www.youtube.com]
To The Sea - [www.youtube.com]
In The Dead Of Darkness - [www.youtube.com]
Dreams Of Gold - [www.youtube.com]
děkovačka - [www.youtube.com]

Re: Kristina v Royal Albert Hall
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 January, 2010 11:52

Připadám si tu jako chronický monologista. Ale což... není nad to si dobře pokecat sám se sebou. grinning smiley Mrkněte na tohle: [www.youtube.com] Je to záznam z lednového koncertu, který vysílala SVT a Helen opět září (jako obvykle).

Re: Kristina v Royal Albert Hall
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 19 January, 2010 15:46

Paráda! :-)

Re: Kristina v Royal Albert Hall
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 19 January, 2010 19:04

Tak to je něco...úžasné..

Re: Kristina v Royal Albert Hall
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 21 January, 2010 20:06

Jo, je to nádhera a už se nemůžu dočkat, až to uvidím naživo. Předevčírem mi přišlo potvrzení rezervace lístků, ejchuchu juchuchu!! tongue sticking out smiley



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Isil (21.01.2010 20:06)

Re: Kristina v Royal Albert Hall
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 19 April, 2010 20:50

Vážení, tak dnes jsem se navzdory islandské sopce okružní cestou přes půl Evropy konečně vrátil z Londýna a musím říct, že Kristina v Royal Albert Hall neměla chybu. Vlastně nevím, jestli má ještě význam chodit na nějaký koncerty, protože tenhle zážitek už jen těžko něco překoná. smiling smiley Až se trochu seberu, snad vám k tomu sesmolím nějakej stručnej článeček na ABBA Wonder, abyste z toho taky trochu něco měli. Teď můžu jen říct, že Helen byla prostě Ú Ž A S N Á smiling smiley

Re: Kristina v Royal Albert Hall
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 20 April, 2010 20:58

Závidím a těším se...

Re: Kristina v Royal Albert Hall
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 17 June, 2010 22:09

Mojí milí ABBA fanouškové, mám prosbičku, nepomohl by mi někdo dát dohromady písničky z Kristíny?
Jedná se mi o anglické názvy a jejich původní švédské verze, s něčím jsem si poradil ale ostatní ani ťuk, snad až seženu CD z Koncertu v Carnige Hall tak to odposlouchám, ale snad se najde někdo kdo pomůže dřív, moc děkuji ...!!!
Přikladám seznam jak, jsem to dal zatím dohromady, doplní mně někdo. Na internetu jsem to nikde nenašel, ale pokud někdo ví kde hledat, stačí napsat i odkaz, moc díky. S přáním hezkých dnů Lele

A Bad Harvest "Missväxt" / A Sunday in Battery Park "A Sunday in Battery Park" / All Who Are Grieving "?"/ American Man "?" / Down to the Sea "Ut mot ett hav" / Down to the Waterside "?" / Dreams of Gold "Drömmen om guld" / Emperors and Kings "?" / Gold Can Turn To Sand "Guldet blev till sand" / Golden Wheat Fields "?" / Here I Am Again "?" / He's Our Pilot "?" / Home "Hemma" / I'll Be Waiting There "?" / In The Dead of Darkness "Stanna" / Lice "Löss" / Miracle of God "Ett Herrans underverk" / Miscarriage "Missfall" / Never "Aldrig" / No! "Nej" / Overture "Prolog" / Path of Leaves and Needles "?" / Peasants at Sea "?" / Queen of the Prairie "Präriens Drottning" / Rising from the Myth and Legend "?" / Stone Kingdom "?" / Summer Rose "?" / To The Sea "?" / Twilight Images Calling "?" / We Open Up the Gateways "?" / Where You Go I Go With You "?" / Wild Grass "Vildgräs" / Wildcat Money "Wild Cat Money" / With Child Again "?" / You Have to Be There "Du maste finnas"



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Lele (17.06.2010 22:26)

Re: Kristina v Royal Albert Hall
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 18 June, 2010 19:22

Děkuji, již jsem našel, jako obvykle pod svícnem největší tma, je to na abba oficial fc stránkách, takže díky za případnou ochotu, již není potřeba, ale stejně díky, vím, že by se někdo našel.
Krásný a pohodový víkend Lele



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.