Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3
Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 6 May, 2009 21:10

Díky za odkaz, ta písnička je bomba! Hoši pořád umějí... ¨
[www.rival.se]



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ivana (06.05.2009 21:10)

Re: Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 7 May, 2009 01:29

No to mě nenapadlo, že oni ještě někdy složí popovou píseň, navíc docela dobrou a ještě k tomu místy připomínající styl ABBy, vyzařuje z toho takový pozitivní náboj, v dnešní době už velmi neobvyklý. Těch pozitivních překvapení ohledně ABBy je v poslední době nějak nečekaně moc. Rád bych se dočkal ještě dalších popových písní od Bennyho a Björna, ale osobně mám trochu obavy, aby tato píseň nebyla definitivně poslední. Jako reklama na hotel je to ovšem perfektní.

Re: Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 7 May, 2009 22:04

To je přesné, jsem ráda, že se zatím nikdo neozval s tím, že je to kolovrátek a příliš jednoduchá melodie atd. Benny sám mluví o jednoduchosti v hudbě jako o geniální věci. Ten refrén je navíc perfektní i v tom, jak respektuje hlasový rozsah zpěváků - amatérů. Taky jsem už od nich nečekala pop, o to víc mě tím potěšili.

Re: Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 12 May, 2009 17:18

Trochu mi to připomíná You Owe Me One. Musím říct, že mě docela překvapilo, že takovouhle nijak převratnou píseň vydají s klidem na singlu, ale tvrdošíjně odmítají pustit do světa Just Like That apod. Jinak jsem hodně zvědav na tu druhou popovou novinku - Helen Sjöholm v roli zpěvačky je pro mě obrovský lákadlo smiling smiley

Re: Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 13 May, 2009 00:33

Tohle je lepší než You Owe Me One, ta byla na ABBU až příliš jednoduchá, a tehdy v roce 1982 po té dlouhé řadě legendárních popových hitů opravdu působila jako dost slabá. Píseň Just Like That odmítají vydat asi z toho důvodu, že je to od ABBY, se kterou oficiálně už nechtějí mít nic moc společného, a asi také z toho důvodu, že ji nahráli Gemini. Jsou to umělci a tito lidé jsou vždy nějak zvláštní a nepředvídatelní. Také jsem docela zvědav na další popovou píseň. Kdyby tak v této tradici pokračovali i nadále, určitě bych se nezlobil.

Re: Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 13 May, 2009 22:39

Nazdar všem fanouškům, tak jsem po velmi dlouhé době zase zavítal mezi Vás. Ta píseň je velmi velmi super, a klidně bych přijal i celé album!!! No nic zatím se můžeme těšit na BAO v angličtině. Píseň "Our Last Dance" je už k poslechu na Youtube. Zatím se mějte moc hezky, snad už zas budu zde i častěji. Lele

[www.youtube.com]

Re: Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 24 May, 2009 13:26

Tak co říkáte na Story Of A Heart? To je bomba, co? smiling smiley A to je teprve ukázka. Nemůžu se dočkat, až to uslyším celý. Kdyby to tak byla předzvěst kompletního pop-alba Helen Sjöholm...

Re: Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 24 May, 2009 19:56

100% souhlas Isile. Doufám, že B&B testujou terén a připravujou nějaký bezvadní pop-projekt ...

Re: Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 24 May, 2009 22:04

Je to něco úžasného. Kolik je takových skladatelů jako je Benny? Když si člověk uvědomí, že se tři desetiletí málokomu podařilo psát songy, které si lidi hned zapamatují, s nenapodobitelnou nosnou melodií, vícehlasým zpěvem...nádhera. Sleduju zahraniční fóra, všichni abbafans jsou pochopitelně nadšení. Akorát mě zajímá, jaký bude celosvětový ohlas.

Re: Nová píseň - co na ni říkáte?
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 26 May, 2009 02:35

Posílám odkaz na celou píseň (!!!) na YouTube:

[www.youtube.com]

Benny a Björn mají po mnoha letech skutečný popový hit! Tohle se jim opravdu moc povedlo! Je to nádherná optimistická píseň, v jednom úseku (od 2:46) to dokonce zní jako hudba od ABBY, myslím tu část mezi druhým a třetím refrénem, z celé této písně vyzařuje velmi pozitivní náboj podobně jako z písní ABBY. V dnešní době, kdy je kvalitní pop dlouhodobě celosvětově na ústupu (což mě osobně občas těžce mrzí), tato nádherná popová píseň od Bennyho a Björna obzvlášť potěší, je to tak krásné, že to až začíná připomínat období, kdy byla ABBA na vrcholu slávy. Doufám, že Bennymu a Björnovi to nečekané nadšení pro popové písně ještě nějaký čas vydrží a podobně krásných písní složí ještě víc. Moc bych si to přál, protože jim to pořád jde opravdu moc dobře.

Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.