Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4
Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 September, 2007 10:46

Pokud jde o papírový vydání, otázka podle mě zní, proč ho vůbec obnovovat... Časopis vycházel v poslední fázi horko těžko 2x do roka, takže aktuálnost informací byla nulová, všichni už si většinu přečetli jinde. Ani po grafické stránce to nebylo nic moc. Poslední číslo, který vypadalo opravdu výborně, bylo dvojčíslo 21/22, kde měl grafiku na starosti ještě Radek Šupej. Pak už na to neměl čas a dělalo se to opět amatérsky "na koleně". Cena se postupně vyšplhala až, myslím, na 50 Kč za jeden časopis, což obsahu ani formě ani zdaleka neodpovídalo, ale levněji to dělat nešlo, protože náklad byl malej (myslím, že odběratelů bylo asi 20). Takže opravdu nevidím důvod s tím začínat znovu, protože přístup k Internetu má už dneska každej, jsme schopní publikovat x-krát do měsíce, novinky máme někdy rychlejc než třeba abbamail, může se na tom podílet více lidí... já osobně bych do papírového vydávání nešel.

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 30 September, 2007 12:37

Ja osobne bych zakazal cokoliv vydavat v papirove podobe ... a setril bych tim nase lesy ;-) ! Mmmno ... myslim, ze na to vydavat ATW papirove neni ani cas, ani penize, ani motivace ... a uprimne receno IMHO ani potreba.

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 30 September, 2007 21:21

...ale zas na druhou stranu, ne papír, ale třeba pdf (jako je vydávaný časopis appling) winking smiley a kdo by si chtěl vytisknout... grinning smiley

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 1 October, 2007 00:12

Mmno i tak to vyzaduje grafiku, cas atd.. Pokud mas tu potrebu a myslis, ze by to i pro nekoho dalsiho melo smysl tak budu rad, kdyz se toho ujmes a rekneme treba jednou za 3 mesice udelas z clanku, ktere na ATW vysly, kompilaci ve forme vytisknutelneho PDFka. Pro me soucasna forma ATW dostacuje a dokonce vyrazne svouji urovni prevysuje pocet ctenaru (20 ?)

OT: PS ... jak dopad hokej ? (Pro ostatni: potkali jsme s detma Lynn cestou na hokej SLA vs. PCE )



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (01.10.2007 00:13)

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 1 October, 2007 07:42

jj, zhruba tak si to představuju - takhle pro změnu vychází občasník abclinuxu v pdf. Myslím, že tohle by pro nás pár čtenářů mohlo být ok, ale spíš to vidím jen jako trénink sazby stejně jako safa.

OT: hrozně grinning smiley ale pěkně jsme si zafandili, účel splněn!

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 22 March, 2008 23:37

Nazdar, tak jsem dorazil až sem a jen malý dotaz, pokud ještě chybí naskenovat nějaké z čísel 20/96 až 33/04, mohu sloužit jsem jejich majitelem a rovněž mám celkem slušný skener, takže pokud něco chybí mohu doplnit. Lele

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 23 March, 2008 08:02

Archiv má na starosti Honza, takže až se vrátí z dovolený, kdyžtak se Ti ozve. Ale tuším, že Slavo už všechno naskenoval... Každopádně díky.

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 29 May, 2008 22:55

Tak diky nezistne pomoci jednoho uzivatele ze Slovenska, ktery mi naskenoval snad vsechna cisla, ziju v domneni, ze muj naskenovany archiv je jiz kompletni. je ale dobre vedet, ze je jeste nekdo ma, pokusim se to zkontrolovat a kdyztak bych se s prosikem ozval. Potiz onech naskenovanych tistenych verzi je, ze ne vsechny clanky se, diky tehdejsi graficke uprave, daji ORCkovacim softem korektne prevest. Vyteznost z casopisu bych odhadl tak na 70 procent.

Kazdopadne dalsi dobrou zpravou je, ze jsme obnovili (nebo spis oprasili) spolupraci s Vaskem Skobrankem, takze verim, ze k obsahu naseho e-casopisu prispeje alespon troskou i on a jeho kolegyne Lucka.

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 31 May, 2008 10:45

Ano ano, jen aby se nám ale zase nezaprášila... chtělo by to dobrou prachovku.

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 1 June, 2008 23:04

Sibilo jedna cinicka ... ;-) , vis ze ja jsem delal co jem mohl.



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil safa (01.06.2008 23:05)

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.