Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4
Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 11 September, 2007 23:34

Mmno jeden sken ma 200MB takze puvodni velikost sem davat nebudu, tady pro predstavu alespon rozumne zmensene vydani:

[abbafc.abbaworldrevival.com]

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 13 September, 2007 13:41

- Se nemusíš omlouvat ;-)

Safa: Moc díky! Tohle bylo 1. číslo, že? Vím, že nejsem v pozici ještě o něco žádat, ale... kdybych mohla pro srovnání vidět i jedno zěch posledních, byla by to paráda :-P (hanba mi, já vim :-)) ). Jinak díky moc!



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Scandiaca (13.09.2007 15:18)

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 16 September, 2007 22:03

Mmno asi mohla ale ty bohuzel nemam. Vasek mi kdysi naskenoval jen prvnich 6 cisel ... vic ma krome nej snad jen Isil.

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 17 September, 2007 11:27

Ahoj Safa - mozes mi prosim napisat tvoju mailovu adresu? Ja som si teraz spomenul, ze som ti niekedy zaciatkom roka slubil, ze ti oskenovane casopisy ABBA - The Wonder poslem - ale akosi som sa k tomu nedostal.
V tejto chvili mam hotove dve z poslednych cissel - cislo 23 a 25. Oproti tym prvym cislam je to naozaj o hodny kus kvalitnejsie.
Tak mi prosim posli mailovu adresu - a hlavne maj prazdnu schranku, pretoze tie scany su dost objemne, takze ti mozno schranku zaplnim. Dokonca uvazujem, ze ich zmensim - pretoze cca 2 - 3 MB na jednu stranu z casopisu je pomerne vela.
Budem sa veeeeeeeelmi snazit co najskor oskenovat vsetky cisla - ale verte mi, ze je toho naozaj vela! :-)

Tak zatial pozdravujem - ahoj - Slavo.

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 17 September, 2007 21:55

Diky Slavo, adresa je safa [zavinac] abbaworldrevival.com . Nicmene, pokud umis a mas nejakeho FTP klienta tak ti muzu dat pristup sem na FTPko a muzes to nahazet sem kde velikost nehraje roli (byl bych i radsi pokud by to slo).



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (17.09.2007 21:59)

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 18 September, 2007 09:09

Ahoj,

diky za adresu. Priebezne pracujem na dalsich cislach - tie, ktore uz mam kompletne, ti zaslem. Skusal som aj vytvorit *.pdf subor s celym cislom casopisu, ale jeho velkost sa vysplhala az na 30 MB, co mi mailom neprejde.
S FTP klientom bohuzial nepracujem - takze sa spolahnem na klasicky mail. Aj ked teda uznavam, ze toho bude hrozne vela (25 cisel á cca 20 stran).

Pre ostatnych prikladam aspon nahlad titulnej strany dvojcisla 21/22 - podla mojho nazoru mimoriadne vydareneho.

Ahoj - Slavo.




List Fridy Fanúšikom:





+ dalsie nahlady z inych cisel casopisu:

















Upraveno 6 krát. Naposledy upravil Slavo75 (20.09.2007 10:18)

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 18 September, 2007 20:57

Mmno 30 MB na FTP neni problem, naucime te delat s FTP klientem (Isil se to taky naucil ;-) )

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 18 September, 2007 21:26

To vypadá skutečně dobře! Mám ještě jeden trapný technický dotaz... Je to The ABBA Wonder nebo ABBA The Wonder? Já osobně jsem si nějak navykla na The ABBA Wonder, ale koukám, že novější čísla jsou titulkovaný ABBA The Wonder..nebo to je věc designu nebo...? Díky všem za ochotu :-)

Slavo, díky za obrázky! :-)

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 29 September, 2007 20:07

Ahoj!
Tak tu mam taku kratku spravicku pre Safu - prave som na server nahodil vsetky cisla povodneho ABBA - The Wonder + nejake bonusy. Po vikende ti k tomu napisem viac. Tak mi len potom prosim ta daj vediet, ci je to vsetko O.K. - robil som to po prvy krat, tak dufam, ze to vyslo. :-) Snad z tych casopisov nieco pouzijes - obsahuju naozaj zaujimave informacie.

Zatial ahoj - Slavo.

Re: ABBA The Wonder - puvodni casopis
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 29 September, 2007 21:25

Ještě jeden dotaz.. Je nějaká šance, že by se dalo znova obnovit i papírový vydání? (Já tuším odpověď "nejsou lidi"..) ale třeba přece...?

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:2 z 4


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.