Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
Diskuse k nové anketě - návrhy na projekty pro rok 2008
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 24 April, 2008 10:55

Zde můžete navrhovat další věci, které by Universal mohl/měl vydat.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (24.04.2008 11:02)

Re: Diskuse k nové anketě - návrhy na projekty pro rok 2008
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 15 May, 2008 11:23

Když vydali Number Ones, už jsem se chytala za hlavu a říkala jsem si, že víc kompilací už prostě vydat nemůžou, že by to bylo trapný... A hle, chyba lávky! :-D

Tyhle tři by se mi opravdu líbily:

ABBA - Koncertní CD a/nebo DVD
ABBA - DVD s jejich TV pořady
ABBA - Kompilace rarit, demo verzí apod.

Taky bych brala, kdyby vydali třeba Agnethina vystoupení v TV nebo rozhovory (nebo atp). Ale to je asi všechno utopie :-(

Re: Diskuse k nové anketě - návrhy na projekty pro rok 2008
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 May, 2008 08:16

Mno... koncertní DVD asi utopie je - přestal jsem doufat, když vyšlo ABBA In Concert a ABBA The Movie prakticky bez bonusů... O koncertním/ch CD se mluví už dlouho a pěvně věřím tomu, že Universal si to nakonec prosadí i přes nechuť Björna a Bennyho, i když naděje na kompletní koncert už mě taky pomalu opouštěj... DVD s TV pořady je v plánu taky už X let a v tomto případě jsem přesvědčen, že nakonec vyjde a možná ne jen jedno smiling smiley Kompilace rarit a "demáčů" je ale podle mě naprosto nereálná, to by se pánové B&B museli jedině dostat na mizinu grinning smiley. Co se týče Agnethy, líbilo by se mi, kdyby nejpozdějc u příležitosti jejích šedesátin vydali DVD ve stejným stylu, jako vydala Frida - klipy, televizní vystoupení a jeden megarozhovor smiling smiley Až na ten megarozhovor je to, myslím, taky docela reálný.

Re: Diskuse k nové anketě - návrhy na projekty pro rok 2008
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 18 May, 2008 07:53

Ještě mě napadá jeden krásnej, ale naprosto nepravděpodobnej projekt - album duetů Agnetha/Frida. Strašně rád bych slyšel v jejich podání I Know Him So Well nebo Ett Herrans Underverk. A nebo Alla Mina Bästa Ar... mňam smiling smiley



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.