Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
ABBAWORLD Praha - návrhy pro pořadatele
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 4 April, 2011 12:37

Příští týden máme schůzku se zástupcem pořadatele ohledně budoucí spolupráce. Pokud máte nějaké nápady, co bychom měli přednést, na co se zeptat, co navrhnout nebo nabídnout, sem s nimi. Fantazii se meze nekladou, vezmeme to formou brainstormingu. Když už máme příležitost se aktivně zapojit, tak bychom toho měli využít. winking smiley

Re: ABBAWORLD Praha - návrhy pro pořadatele
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 4 April, 2011 21:05

To je skvělé!

Nenapadá mě, kudy ubrat svoje myšlenky...

Re: ABBAWORLD Praha - návrhy pro pořadatele
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 8 April, 2011 12:57

Je to opravdu skvělá příležitost, ale mě opravdu nenapadá nic. Jestli by nebylo lepší oslovit pořadatele až při výstavě, tedy pokud se budeme schopni tam sejít. Výstava je už za měsíc, ale v Práglu jsem žádnou upoutávku zatím neviděl ani ve městě ani u silnic. Tak s tou účastí veřejnosti nevím nevím. Nevíte, jaký zájem byl ve světě?

Re: ABBAWORLD Praha - návrhy pro pořadatele
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 8 April, 2011 13:18

Zájem ve světě je obrovský, všude se výstava prodlužuje. Jinak je škoda, že nikoho nic nenapadá, snad něco tedy napadne Honzu a mě nebo s něčím přijde přímo zástupce Sony. Pokud nic jiného, tak snad aspoň příjemně pokecáme smiling smiley

Re: ABBAWORLD Praha - návrhy pro pořadatele
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 15 April, 2011 21:07

jaký návrh, já bych měla jeden : ať sem koukaj dotáhnout alespoň jednoho z těch čtyř, už nás stály plno prachů a nervů ,tak je tu chci vidět.......................



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.