Současné dění kolem ABBAy a jejích fanoušků : Diskusni forum o skupine ABBA
Tématické filmy, dokumenty, fanouškovské srazy a podobně
novinky skupiny ABBA World Revival
ABBA kalendare a wallpapery
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 15:57

Ahoj,

mam taky napad - resp. navrh. Je urceny tym z vas, ktori mate skusenosti s pracou s grafickymi programami, resp. fantaziu, vskus a citenie.

Vysvetlim! :-)

Napadlo ma totiz, ze asi vacsina z nas (pisem sice len za seba, ale mozno sa nemylim) si meni wallpapery na monitore. A ked som sa cez vikend doma trocha prehrabaval svojou ABBA zbierkou, nasiel som okrem ineho aj ABBA kalendare, ktore vydaval povodny fanklub a dostavali sme ich spolu s casopisom. Konkretne teda islo o dva kalendare - ale boli na vtedajsiu dobu velmi vydarene. Doba pokrocila - preto ma napadlo, ci by nestalo za to vytvorit wallpapery s ABBOU na cely rok - stale na jeden mesiac + strucny rozpis dni. Nieco ako tie male kalendariky, ktore sa rozdavaju ako reklama od roznych firiem. Takze na jeden rok - 12 motivov s ABBou a k tomu kalendar. Ja osobne by som nieco take uvital - bohuzial som na internete zatial nic take nenasiel.
Pokusal som sa - NAOZAJ LEN NA UKAZKU :-) - vytvorit nieco take, takze pripajam ukazky. Je to robene doslova na kolene za par chvil - takze prosim o zhovievavost. :-) Nie som grafik... :-)

Prosim o vase nazory na tuto vec - navrhujem tiez, aby sa tieto "kalendarove wallpapery" dali stiahnut stale na mesiac dopredu na stranke abbaworldrevival - ked uz sme takto prepojeni (myslim stranka a forum).

Tolko odo mna - len este poznamenavam, ze ten dotaz ohladom obrateneho "B" som do inej temy zadal kvoli tejto iniciative. Pre istotu to zopakujem este raz: ak by mi niekto vedel poradit, ako vo WORD-e dosiahnut efekt obrateneho "B" v slove ABBA - dajte mi vediet. Mne sa to nedari.

Ahoj - Slavo.










Re: ABBA kalendare a wallpapery
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 19:06

Mně osobně se ty kalendáře ABBA FC nelíbily, ale nápad s vytvářením wallpaperů a jejich stahováním z ABBA Wonder není špatnej... Když budu mít čas, tak se taky třeba o něco pokusím smiling smiley Co se týče obráceného "B", myslím, že Word tohle neumí...

P.S. Ta fotka z prvního wallpaperu je zrcadlově obrácená... (jen trošku kritiky na závěr smiling smiley)

Re: ABBA kalendare a wallpapery
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 20:23

... Slavo smekam dnes podruhe, vybornej napad. Jenze ... ja jsem na grafiku tak nejak levej ... ;-} BTW jak jsi tam dostal ten kalendar ?

Re: ABBA kalendare a wallpapery
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 25 September, 2007 13:56

Safa - diky za "smeknuti" :-)

Dnes som sa este trocha pokusal nieco vyrobit - takze Vam predkladam vysledky svojho snazenia. Znova vsak zdoraznujem - ze to podla mna este stale nie je ono. Vyzyvam preto aj ostatnych - vytvorte nieco sami podla vlastneho gusta.

Pre Safu:
Ano - slovencine rozumies dobre! :-) Uz mam oskenovane naozaj VSETKY cisla The ABBA Wonder - budem sa snazit ich co najskor nakopirovat.

Kalendar - a vlastne cely wallpaper - je vyrobeny vo Word-e.


Ahoj - Slavo.






Re: ABBA kalendare a wallpapery
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 26 September, 2007 23:19

K obrázku ze zadní strany alba "ABBA" - To Bjorn taky nemoh nechat svoji levou nohu ležet v klidu na podlaze??? :-D

--

Jinak vyrábět tapety ve Wordu... to musí bejt děsně úmorný, nee..?



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.