Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
Otázky pro znalce!
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 26 September, 2009 23:40

Mojí milí před nedávnem jsem objevil na YouTube píseň od Susanne Lana - Er det kun en dröm, podle videa hudbu složil Björn a Benny (patrné na etiketě singlu). A zde je moje otázka pro znalce.
Složili Björn s Bennym tuto melodii přímo pro Suzanne Lana, nebo se jedná o dánskou cover verzi jiné písně? Nikde na Internetu jsem se nedopátral odpovědi,a sám si s odpovědí nevím rady. Tuto melodii jsem slyšel snad poprvé. Poradí někdo oč jde? Pro jistotu uvádím odkaz na Youtube:
[www.youtube.com]
Děkuji za odpověď.
Myslím že toto téma, které jsem založil, můžeme všichni využít právě pro tyto účely, jistě se najdou i další, kteří si s něčím podobným lámou hlavu.
Všechny zdravím a posílám Vám Slunce v Duši. Leszek

Re: Otázky pro znalce!
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 7 October, 2009 21:45

Tak už jsem asi na to došel, nejspíš to bude dánská verze písně "Säj Det Med En Sang" kterou Björn a Benny složili pro Lenu Andersson. Aranžmá je sice jiný ale snad se nemýlím? Potvrdí mi někdo mou domněnku? Díky, Leszek
Odkaz na originál:
[www.youtube.com]



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lele (07.10.2009 21:46)

Re: Otázky pro znalce!
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 8 October, 2009 19:40

Myslím, že se mýlíš, protože je to úplně jiná píseň. Co je to zač, to ovšem netuším, pravděpodobně ale coververze jiný písničky. Nedokážu ale říct jaký, protože předabbovskou tvorbu B&B nemám moc naposlouchanou.

Re: Otázky pro znalce!
Autor: Lele (IP zalogováno)
Datum: 8 October, 2009 21:52

Isile, díky, no nezbývá než pátrat dál, pokud to nerozlousknu ... je to ale oříšek!

Re: Otázky pro znalce!
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 6 December, 2011 19:24

Ahojte, může mi, prosím, někdo říct, co najdu na Abba's The Visitors DVD? A jaký názor máte na Super Trouper, myslím samozřejmě deluxe edition - CD a DVD? Díky, a občas se ozývejte, bývá tu v poslední době proklatě ticho.

Re: Otázky pro znalce!
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 9 December, 2011 16:03

Ahoj Ivano! O DVD The Visitors jsem někde četl nepříliš nadšenou recenzi. Má jít, myslím, o dokument o natáčení alba, hodnocení kritiků atp. s ukázkami z vystoupení. Nejde o oficiální DVD, takže obrazová a zvuková kvalita není prý moc dobrá. Neviděl jsem ho ale, takže to ber jen jako informaci "jedna paní povídala" ;-) Třeba ho ale někdo z přítomných má doma, tak by mohl podat podrobnější popis.

Co se týče Super Trouper Deluxe, připadá mi zatím jako nejslabší z Deluxe série. Dokonce už nemá ani takový ten přebal z tvrdé fólie, jako měly předchozí desky. Ale přesto je to pěknej přírůstek do sbírky a člověk uvidí něco málo, co ještě předtím neviděl.

Re: Otázky pro znalce!
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 9 December, 2011 20:13

Zdravím, guru, a mockrát díky za fundovanou odpověď, teď to mám jednoznačně dané. Třeba to do Vánoc ještě stihnu... :-D

Re: Otázky pro znalce!
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 10 December, 2011 12:31

Takže přes audio3.cz to nestihnu. Ti by to poslali tak za měsíc. Nevíte někdo o něčem rychlejším?


Re: Otázky pro znalce!
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 13 December, 2011 08:38

Ahoj! V Bontonlandu skladem: [www.bontonland.cz] na CurePinku do 7 dnů (www.curepink.cz)

Re: Otázky pro znalce!
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 13 December, 2011 19:33

Díky...moc děkuju...a pěkné Vánoce 2011 Isilovi a vůbec Vám všem. Byl to zvláštní rok, ten 2011; nestihla jsem vidět ani Abbaworld. Ještě že tohle fórum pořád existuje, i když chvílemi trochu hibernujeme :-D

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.