Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3
Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 1 March, 2006 16:47

Tady ( [www.szinhaz.hu] ) jsem nasel recenzi na muzikalove predstaveni "Mamma mia !" bohuzel v madarstine ;-) . Neumim madarsky a tak me napadlo se zeptat: nevidel jste ten muzikal nekdo ?

Re: Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: PEtr (IP zalogováno)
Datum: 2 March, 2006 15:14

tento muzikál jsem neviděl, ale viděl jsem Chess. Asi před 3 roky to nastudovala parta lidí v Liberci. Nebyl jste na tom také někdo?

PEtr

Re: Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 March, 2006 11:32

... to jsem nebyl. Nicmene delal jsem na muzikalu MISE kde se hrala z Chess asi polovicka veci. Musim rict, ze s zivou kapelou to byl docela narez ...

Re: Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: PEtr (IP zalogováno)
Datum: 3 March, 2006 16:55

Ta liberecká produkce byla po muzikantské stránce velmi zdařilá. S originálem na CD si to vůbec nezadalo. Vzdyť nejméně 30-ti členný orchestr už nějaký zvuk udělá zvlášť když je složen ze studentů konzervatoře (nebo akademie?). Ale úplně odvázaný jsem nebyl ze spěváků Někteří na svůj part evidentně nestačili. Hlavní ženské role ale byly obsazeny výborně. Já viděl bohužel pouze premiéru a tak je možné, že s počtem repríz se zlepšili i chlapi. Každopádně jsem litoval, že jsem na tom byl pouze jednou.

Re: Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 3 March, 2006 19:54

Liberecký Chess jsem viděl a souhlasím, že se jim to moc povedlo. Co se týče zpěváků, tak taky nemůžu posoudit, jestli se "zlepšili i chlapi", ale naprosto jistě vím jedno - že den před derniérou byl Lukáš Pelc v roli Freddieho naprosto děsnej (na začátku byl ale třeba ještě děsnější grinning smiley). Naproti tomu Zuzana Dvořáková alias Florence byla prostě skvělá. Škoda, že se odehrálo jen tak málo představení...

Re: Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: PEtr (IP zalogováno)
Datum: 3 March, 2006 22:49

Já se pořád vypravoval na další vystoupení až nakonec nebylo jít na co.
Ale zpátky k původnímu tématu. Zrovna muzikál "MAMMA MIA" bych vidět nemusel. Mám CD i jsem viděl několik ukázek v TV, ale už to není Abba. Jsem zvyklý na určitý sound a ten již nikdo další kromě Agnethy a Fridy skladbám nedá.

PEtr

Re: Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 March, 2006 23:20

... to nejspis ne ... nicmene co jsem videl ukazky tak se o to v tomhle muzikale zase az tak moc ani nesnazej. Proste to ceek musi brat tak ze je to muzkal na motivy pisni ABBAy, ne jako koncert ABBAy. Ja bych na nej docela zasel ...

Re: Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 March, 2006 23:22

Ostatne o nasem ABBA World Revival bys mohl rict totez ... a presto si nemyslim, ze by nemelo cenu pisne ABBAy hrat a snazit se puvodnimu zvuku maximalne priblizit.

Re: Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 4 March, 2006 11:26

Mně osobně je muzikál Mamma Mia! od začátku silně nesympatickej. Celej ten nápad s poslepováním hotových písniček do děje je podivnej. Ale kdyby mě na představení někdo pozval, tak bych se taky asi nějak moc urputně nebránil grinning smiley

Re: Nevidel jste nekdo muzikal "MAMMA MIA !" ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 4 March, 2006 11:29

... to mas pravdu, ona treba MISE byla taky takovej slepenec. Ale hralo to dobre ... hlavne ona ziva kapela dela strasne moc ...

Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.