Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Frida the DVD
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 15 October, 2008 12:48

Po přečtení Vašich příspěvků a recenzí na Frida the DVD jsem nemeškal a DVD jsem si objednal a těšil se na "vánoce" až mi přijde. Počítal jsem s tím, že nebude v češtině, ale že skoro všechno je v originále (?) ve švédštině, to mě trochu mrzí. I když je to velice melodický jazyk a k Fridě patří, přeci jenom koukat na obraz a ještě chytat souvislosti v titulcích s mou chatrnou anglinou je zkrátka zádrhel. Může mi někdo dát informaci, zda jsou i Vaše DVD ve švédštině, nebo jsem měl pech a vyšla jenom na mě švédská verze? Dále jsem čekal k DVD tištěnou přílohu s nějakou fotogalerií, jak bývá zvykem, ale bohužel tento "bonus" v mém DVD chybí. Z Vašich příspěvků jsem právě nabyl dojmu, že by DVD mělo obsahovat i tento doplněk. Děkuji za odpovědi. Václav

Re: Frida the DVD
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 October, 2008 16:56

Vašku, tohle je standardní verze, žádná jiná ani nevyšla. Vzhledem k tomu, že ještě žádný ABBA DVD nemělo českou podporu mě to ale ani nepřekvapuje. smiling smiley Booklet byl, pokud vím, jenom součástí boxu 4CD+DVD, součástí samostatného DVD opravdu není...

Re: Frida the DVD
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 15 October, 2008 18:01

Ono každopádně zopakovat angličtinu neškodí...to není žádná ironie, ale já už jsem asi ve stadiu, kdy by mi cokoli od Abby česky namluveného nebo snad i špatně česky otitulkovaného vadilo. Dokonce mě děsí představa českého dabingu v Mamma Mia!
Booklet byl opravdu součástí uvedeného boxu; je v něm mimo jiné i zajímavá povídka o Fridě, samozřejmě v angličtině...

Re: Frida the DVD
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 16 October, 2008 15:14

Zdravím všechny a děkuji za odpovědi. Asi jsem některé "Abáky" trochu popudil špatně formulovaným dotazem ohledně jazyka na DVD Frida.Omlouvám se za tu troufalost. Ta kacířská myšlenka nadabovat tohle DVD nebo jiné DVD v češtině mě opravdu ani nenapadla. Ale třeba na DVD o Abbě a na tiskovkách mluví všichni členové anglicky, myslel jsem, že i Frida the DVD bude v tomto jazyce.I když Abba je moje srdeční záležitost, přeci jenom mám mezery. Ještě jednou děkuji a zachovejte mi přízeň.Nemá někdo nějakou informaci, že by měla vyjít některá z knih o Abbě v češtině?

Re: Frida the DVD
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 16 October, 2008 17:26

Ahoj - taká knižka už pred niekoľkými rokmi v češtine vyšla, ale pochybujem, že by sa ešte dala zohnať na trhu.



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.