Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Mamma Mia! soundtrack
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 28 July, 2008 15:18

Tak jsem právě doposlouchal soundtrack k filmové verzi Mamma Mia! Musím říct, že obsazení Meryl Streepové je podle mě pro tenhle projekt naprostá výhra. Zaujala mě hned v prvním traileru, kde zpívala úžasně titulní píseň, a po poslechu celýho soundtracku mě ve svých kvalitách utvrdila. Dokonce i The Winner Takes It All, kterýho jsem se hodně bál, zní v jejím podání skvěle, i když na Agnetinu verzi to prostě nemá... smiling smiley (ostatně slyšel jsem jen jeden cover TWTIA, kterej se mi líbil stejně jako originál). Kdybych měl shrnout svoje favority ze soundtracku, tak to bude na prvním místě Mamma Mia, pak dlouho nic smiling smiley a pak bez určení dalšího pořadí Dancing Queen, Lay All Your Love On Me, Gimme! Gimme! Gimme!, Does Your Mother Know, Slipping Through My Fingers a (po několikerém poslechu) i The Winner Takes It All. A musím přiznat, že na film se těším i přes počáteční odpor k celýmu muzikálu Mamma Mia! A co vy ostatní na to říkáte? smiling smiley

Re: Mamma Mia! soundtrack
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 29 July, 2008 10:20

Odpor - neodpor, těším se taky. Nakonec díky muzikálu Mamma mia se popularita skupiny drží pořád vysoko a vlastně od doby vydání ABBA GOLD nijak výrazně neklesla, spíše naopak.
Domnívám se, že je to také tím, že stačí, aby líbivé skladby skupiny byly jakýmkoliv způsobem připomenuty a případný pokles popularity je ihned zastaven. Takže skupina ABBA je místo častých, teatrálních skandálů jakou se prezentují jiní lidé ze světa showbyznysu zviditelňována méně často, ale zato decentněji a kvalitněji. A to mnohdy bez jejich přičinění jako je např. vybudování muzea ve Stockholmu !Úžasné - obdivujeme důchodce ze skupiny,která už tolik let neexistuje a zájem neklesá. Úžasný, dalo by se říci je i marketink, který znovu a znovu dokáže nabídnout něco nového, něco takového, co fanoušky zaujme.

Re: Mamma Mia! soundtrack
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 2 August, 2008 19:00

Joo, poslouchá se to hezky. Na film se těším. Když jsem koukala na trailer, tak mi to připomínalo scénky z muzikálu a přímo to do mě nacuclo atmosféru z muzikálu.



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.