Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
Luxusní reedice alb
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 10 September, 2007 23:32

Tak jsme tu měli Arrival Deluxe edition a teď bude The Album... Ale který album byste nejradši měli vy podobě luxusní reedice..? Já osobně bych měla radost z Voulez Vous, protože to je "moje srdeční záležitost" ;-) Ovšem třeba The Visitors by taky mohlo bejt zajímavý co se týče bonusů - přece jenom to není typická ABBA... Čistě spekulativně - co by se líbilo vám?

Re: Luxusní reedice alb
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 11 September, 2007 09:10

Mně by se toho líbilo grinning smiley Ovšem moje představy o luxusních reedicích jsou už v podstatě současnou koncepcí předem odsouzený k zániku... Kdysi na ABBAsite byla diskuse o Deluxe edicích, protože Universal tohle dělal už dřív pro jiný skupiny. Bylo to ale pojatý jinak - ne CD + DVD, ale 2 CD, kde první bylo album bez bonusů a na druhým disku byly singly, B-strany a hlavně dema a alternativní verze. Takže jsme si tam tak pěkně snili o Deluxe verzi The Visitors, kde na druhým disku by byly všechny nahrávky z roku 1982 (včetně Just Like That samozřejmě), plus takový vychytávky jako alternativní mixy Like An Angle Passing Through My Room apod. Obdobně bych třeba na Arrivalu rád viděl jako bonus Monsieur, Monsieur nebo na Voulez-Vous In The Arms Of Rosalita... no, smůla. V současném pojetí bych rád na Voulez-Vous viděl Snowtime Special nebo Olivii a na The Visitors kompletního Dicka Cavetta, ale obojí je, myslím, taky jen zbožný přání, protože ve všech těchhle programech se objevily i písně z předchozích alb...

Re: Luxusní reedice alb
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 14 September, 2007 09:45

jojo, přesně... všechno, co tak máme pěkně neoficiálně by na oficiální placce potěšilo... ooo jéééé, aso taky Visitors ;-)

Re: Luxusní reedice alb
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 16:28

Videli ste uz na abbasite uputavku na reediciu The Album? :-)

Naaaaaaaaaaadhera. To musim mat - videobonusy su pre mna nezname.

Ahoj - S.

Re: Luxusní reedice alb
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 24 September, 2007 19:00

Ano, vypadá to pěkně. Škoda že na další si budeme muset počkat dva roky...

Re: Luxusní reedice alb
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 3 November, 2007 19:16

Jsem zvědavá, čím tu mezeru vyplněj a tajně se modlím, aby to nebyly výběrky, ale přišli s něčím lepším... ;-)

Re: Luxusní reedice alb
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 4 November, 2007 10:58

Já doufám, že konečně přijde na řadu to nový Live album... Myslím, že prostor pro výběry je víceméně nesmyslnou kolekcí Number Ones snad definitivně vyčerpán... :-)

Re: Luxusní reedice alb
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 5 November, 2007 00:26

No počkej, aby nás třeba nevypekli s Number Twos, Threes... :-D

Re: Luxusní reedice alb
Autor: radekt (IP zalogováno)
Datum: 5 November, 2007 23:19

Nebo třeba ABBA SILVER...

Re: Luxusní reedice alb
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 10 November, 2007 14:05

grinning smiley grinning smiley To snad proboha ne... vždyť se Universal na začátku dušoval, že ABBA Gold a Definitive Collection budou jediný kompilace na trhu... No, kapku to asi přehodnotili - money, money, money, must be funny!! smiling smiley Na druhou stranu, když to lidi pořád kupujou, tak by byli blázni to nevydávat, že? Můžeme bejt aspoň rádi, že to nedělaj podobně jako EMI s Roxette - každou chvíli kompilace, ale na každou strčej něco novýho, aby si to každej běžel honem koupit angry smiley

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.