Hudba skupiny ABBA a jednotlivé sólové projekty : Diskusni forum o skupine ABBA
Písně ABBAy, muzikály a sólové desky protagonistů
novinky skupiny ABBA World Revival
Setkání se členy
Autor: radekt (IP zalogováno)
Datum: 7 August, 2007 19:13

Setkali jste se se členy?

Já jsem se v létě 2005 dostal do Goteborgu na koncert BAO. Lístek jsem sehnal na místě na poslední chvíli až v den koncertu. Usadil jsem se asi deset metrů od podia, nutno poznamenat že mezi převážně padesátníky a šedesátníky v hledišti jsem ve svých 23 letech značně vyčníval. Jakmile si Benny všiml že ho fotím, soustřeila se jeho pozornost pouze na mě. Bylo to opravdu velice zvláštní. Pokaždé když jsem na něj namířil objektiv tak se na mě zadíval a několik vteřin zapózoval. To se během asi tří hodin opakovalo několikrát. Vlastně si to dodnes nedokážu vysvětlit. Co ho na mě tak fascinovalo? Byl jsem z celé události velice nervózní, setkání s Bennym byl můj dávný sen a tak jsem tam seděl jako v tranzu a celý se klepal. A tak se divím že mi ty fotky vůbec vyšli. Nejkrásnější bylo když hráli sklady Abby. Nikdy nezapomenu jak při "Why did it have to be me" Benny hrál na klavír a házel vlasama, stjně jak to známe z videí. Byl to určitě jeden z nejsilnějších zážitků v mém životě s splněný sen.
Podruhé jsem Bennyho viděl letos na jaře ve Stockholmu na koncertě Original Abba Orchestra. Benny neplánovaně přišel ke konci koncertu, převzal klavír a zahrál několik skladeb. Tam jsem ale seděl daleko od podia a blíž mě pořadatelé nepustili.
Do Švédska jezdím moc rád, je to má "země snů" a i mentalita místních obyvatel je mi hodně blízká.

Re: Setkání se členy
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 8 August, 2007 23:18

... mmno ja jsem se s Bennym potkal (tedy spis minul) predloni ve Frankfurtu na veletrhu v pavilonu klaviru. Byla kolem nej ochranka ... a stejne nez mi doslo koho jsem potkal tak uz byli davno pryc. Skoda ... nekdy mam delsi vedeni ;-| .

Re: Setkání se členy
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 12 August, 2007 17:13

Teda lidi, já vám závidím :-/ Mimochodem, jak to děláte, aby vás sekuriťáci nezastavili od focení...???

Re: Setkání se členy
Autor: SandyAgnetha (IP zalogováno)
Datum: 28 March, 2011 16:59

Lidi, já bych tolik chtěla potkat Agnethu xD Toho Bennyho vám taky závidím =/ xD



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.