Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: lagarto (IP zalogováno)
Datum: 25 May, 2008 22:48

No asi sa mi budete smiať, ale mne sa najviac páči Agnetha asi práve v tom kostýme, ktorý má oblečený na fotke v prvom príspevku. To obtiahnuté biele niečo, čo mala na sebe (napr. aj pri vysúpení skladby SO LONG v ZDF ABBA KULTNACHT- či jak sa tá relácia volala)- no jednoducho bola na zožratie. Vyzerá v tom naozaj sexi a skvele v tom vynikla jej prerfektná postava- prosto mňam. Samozrejme skupina mala neskôr oblečených mnoho ovela vkusnejších šiat a kostýmov, ale keď sa povie ABBA, tak si hneď predstavím agnethu práve v tamtom oblečení. No a Fride to zasa podla mňa dosť sekne v tom veľkom čiernom klobukú a tmavom oblečení, ktoré má vo videu ku skladbe MONEY MONEY. Hoci tam vyzerá trochu prísne (možno by sa dalo dokonca povedať, že ako nejaká "domina") podľa mňa v tých šatách pôsobí ako ozajstná dáma.
Možno sa mi hneď vybavia práve tieto dvoje "šaty" preto, že som si obe babenky asi tak trochu zaškatulkoval- Agnethu ako jednoduché plaché krásne dievča a Fridu ako tú rozvážnejšiu, silnú osobnosť.
No a chalanom to pristane skoro vždy. Až na tie začiatky. Hlavne tie pestré kostýmy a topánky s hrubými vysokými opätkami, ktoré vtedy nosili- tak to je aj na mňa trochu privela.

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 29 May, 2008 22:32

Taky dekuji, Michale, za nazornou ukazku ... podle toho popisu se mi toho uprimne receno moc nevybavilo.

Bery mas pravdu, sekne jim to. Zajimalo by me, jak by v tom vypadaly nase "rivajvlistky" ;-)

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: Bery (IP zalogováno)
Datum: 29 May, 2008 23:35

Safa: Ano to je slovo "do pranice" a myslím možná dobrý nápad do budoucna smiling smiley . Já myslím, že by jim to rozhodně slušelo. Ale chápu, že je to kostým spíš pro jedno vystoupení než celý koncert...

__________________________________________________________________________________________________
Live "Eagle" forever... smiling smiley

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.