Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 5 March, 2007 22:39

Kdyz si predstavite ABBAu jake kostymy se vam vybavej ?

Tyhle BTW asi ne ;-)






Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (05.03.2007 22:39)

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 29 May, 2007 14:41

Když se řekne ABBA, vybaví se mi ty kočičí kostýmy nebo ty z turné 1979... No jo. Ačkoliv se mi líbí třeba tenhle outfit Agnethy





Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Scandiaca (29.05.2007 14:41)

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 29 May, 2007 22:32

Cece ... od pasu nahoru dobry ... ale od pasu dolu to IMHO slusi jenom Bennymu . Ale ... co ja vim o mode ... ;-)

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 May, 2007 19:33

No jo, ach ty elasťáky... grinning smiley Mně osobně se líběj kostýmy z turné 1977 i 1979. Třeba ty vysoký kožený boty, co měla Agnetha - to je bomba smiling smiley

[abbafc.abbaworldrevival.com]

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 30 May, 2007 19:47

To je dobre, ty so maji Benny a Bjorn pouziva na vystoupenich i ABBA World Revival ;-) (tedy nejen ty).

Ale ... Agnetha ma taky elastaky i kdyz v bilych vypada o kousicek lip ...
jinak ale to co ma Frida je taky moc pejny ... takze az na tu Agnethu vlastne souhlas.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (30.05.2007 19:47)

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 2 June, 2007 17:04

Nevím proč, ale tyhle bílý elasťáky mi nevaděj. Možná proto, že Agnetha v tý době měla postavu, se kterou se nemusela bát se do něčeho takovýho navlíknout smiling smiley V pozdějších letech se to už s takovou určitostí říct nedá... smiling smiley

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 2 June, 2007 23:37

Mmno jo ... to je pravda ale ve mne to evokuje jedno slovo ... co tu ani nebudu rikat (je to zvire ... to slovo ... ... ... tedy Agnetha taky, samozrejme ;-))) ).



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil safa (02.06.2007 23:37)

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: Bery (IP zalogováno)
Datum: 16 April, 2008 00:06

Tak osobně si dovolím hlasovat pro kostýmy z turné 1979, ale je to možná i tím, že jsou tak trochu "více profláklé"...

Jinak, abych byl trochu originálnější, tak přihodím podnět do pranice smiling smiley. Líbí se mně kostýmy, které já bych nazval "retro 20. léta" (ale nebijte mě jestli to není úplně správně smiling smiley ). ABBA v nich vystupovala v roce 1976 v nějakém televizním pořadu v ZDF s "Money, Money, Money". Agnetha v bílém a Frida v černém a oběma to seklo.

__________________________________________________________________________________________________
Live "Eagle" forever... smiling smiley



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Bery (19.04.2008 23:44)

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 19 April, 2008 21:39

Zřejmě máš na mysli toto: [abbafc.abbaworldrevival.com] [abbafc.abbaworldrevival.com] - v tom případě souhlasím, to jsou naprosto skvělý kostýmy. ABBA v nich vystupovala ve více pořadech z té doby (třeba Studio 2, ABBA-Dabba-Dooo aj.)

Re: Jake jsou pro vas NEJ-ABBAovske kostymy ?
Autor: Bery (IP zalogováno)
Datum: 19 April, 2008 23:43

Isil: Ano, přesně tohle jsem měl na mysli. Díky za názornou ukázku pro ostatní smiling smiley. ABBA-Dabba-Dooo jsem viděl, ale nějak jsem zapomněl na to, že v tom vystupovali i tam. Musím to shlédnout znovu.

__________________________________________________________________________________________________
Live "Eagle" forever... smiling smiley

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.