Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
ABBA MANIA na Slovensku
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2007 15:20

Ahoj!

Videl uz niekto z vas nazivo show revivalovej skupiny ABBA MANIA? Vo februari totiz so svojim programom vystupia na Slovensku (23.2.2007 - Košice, 26.2.2007 - Bratislava), tak som nateseny a trocha zvedavy.

Viac info na [www.ticketportal.sk]

Ahoj - Slavo.

P.S. Chysta sa tam niekto z vas?

Re: ABBA MANIA na Slovensku
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2007 20:43

... kde v BA budou vystupovat ? Skoro bych se zajel podivat jak to dela konkurence ... pendolinem jsem tam z Phy za chvilku.

Re: ABBA MANIA na Slovensku
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2007 20:49

Coze ? Osm stovek ? No tak to ani omylem ... ABBA Mania je jen nafoukla nemecka bublina za kterou stoji silnej marketing, to je cely. Zajimalo by me jak maji propracovanou dramaturgii a jak uvadej pisnicky ale za 1.500.- mi to vazne nestoji.

BTW ta hala se fakt jmenuje Inxeba nebo je to preklep z Incheba ?

Navic ... jenom 21 svetových hitov ? My jich hrajeme 32 ...

Jo a navic, ktera to bude ABBAMANIA ? Ja znam ve svete celkem 4 kapely toho jmena (viz [abbafc.abbaworldrevival.com] ) ... no pocitam ze tohle bude ta nemecka ( [www.abbamania-europe.com] ) coz znamena 7 muzikantu na jevisti (znalci vedi, ze jenom v sedmi se ABBA zahrat neda, nebo da ale asi to bude mit daleko do "autentickosti každého jedného zvuku dotiahnutého do najmenších detailov").

Jinak zajimavy je ze na jejich webu je 23.02.07 koncert ve meste Alsdorf v mestske hale (Stadthalle). Asi maji rychly auta ;-)



Upraveno 5 krát. Naposledy upravil safa (03.01.2007 21:32)

Re: ABBA MANIA na Slovensku
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 7 January, 2007 09:55

Tomu říkám upřímné rozhořčení znalce grinning smiley Ale souhlasím... osm set je trošku moc, když uvážím, že za necelou tisícovku jsem měl lístky na originál Bryana Adamse (žádnej revival) těsně pod pódium smiling smiley

Re: ABBA MANIA na Slovensku
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 18 February, 2007 02:21

Tak jaka, schystate se nekdo do Blavy nebo do Kosic ?

Re: ABBA MANIA na Slovensku
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 21 February, 2007 13:03

Ahoj! :-)
Ano - ja sa chystam! :-) Uz asi mesiac mam kupene listky a celkom sa na to aj tesim... Dufam, ze budem schopny sa odosobnit a atmosferu koncertu si uzit, pretoze aj ked je show prezentovana ako "original" - samozrejme ze som pripraveny na uroven revivalovej kapely... Tak snad si to uzijem a vychutnam. Ozaj - listky mam do desiatej rady, takze to snad bude aj prijemna "podivana"... Potom dam vediet, ako to dopadlo! :-)

Cau - Slavo ;-)

Re: ABBA MANIA na Slovensku
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 21 February, 2007 16:53

A este jedna informacia: ABBA Mania vystupi aj v Cechach - 25.02.2007 o 19 hod
Brno, BOBYCENTRUM - Laser Show Hall

Viac na www.abbamania.cz

S.

Re: ABBA MANIA na Slovensku
Autor: Slavo75 (IP zalogováno)
Datum: 21 February, 2007 16:54

www.abbamania.cz



Přílohy: abbamania.jpg (318kB)  
Re: ABBA MANIA na Slovensku
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 21 February, 2007 22:29

Hrůza...
Jedna pravopisná chyba (80-tých) + faktická chyba (Až nyní i v České republice ožijí hity).

Zvědavá bych byla, podle fotek, co tam mají to vypadá zajímavě, ale jaksi budu v práci. winking smiley

Re: ABBA MANIA na Slovensku
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 22 February, 2007 23:43

... mmno ze bych si udelal cestu ? Ciste ze zvedavosti (ja jsem totis desne ABBA-zvedavej). Hlavne jsem zvedavej kolik tam prijde lidi, treba se pletu ale rek bych, ze te pani s nemeckym prijmenim co to ma na triku na tom provari asi docela dost penez.

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.