Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Tribute to Frida
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 29 December, 2006 12:58

Skvělá knížka, spousta fotek i úplně neznámých. Doporučuju!

Re: Tribute to Frida
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 29 December, 2006 23:41

...no tak sláva, konečně to má někdo doma!!! Já chci taky, tak jak ji sehnat ??Mám málo zkušeností s nakupováním přes net, i když vždycky s dobrým výsledkem. Prosím o informace, možno-li polopaticky.

Re: Tribute to Frida
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 December, 2006 09:14

Sehnat lze přes holandský FC - ABBF Record Service - konkrétně zde: [home.tiscali.nl] - mrkni na záložku "Books". Taky jsem ji viděl za zhruba stejnou cenu na E-bay. Platit se dá u ABBF RC v hotovosti, převodem, kartou, přes PayPal aj. na E-bay většinou pouze přes PayPal (osobně doporučuju, je to nejpohodlnější, nejrychlejší, bezpečný a bez dalších nákladů). Škoda, že jsem nevěděl, že tu knihu sháníš, moh jsem Ti ji vzít. Takhle budeš muset připlatit dost na poštovném...

Re: Tribute to Frida
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 30 December, 2006 10:59

Já chudák se na tu knihu ptala od 10. června 2006 přímo na tomto fóru ;-( | ;-D
i na Lidé.cz -fórum ABBA ;-)
Nevadí... Díky moc za informace, akorát tedˇse v tom musím trochu zorientovat; napiš prosím, kolik tě ta radost stála se vším všudy??? (Potřebuji předat dál, a možná objednat více ks)

Re: Tribute to Frida
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 December, 2006 11:54

Já Ti neřeknu, kolik mě to stálo se všim všudy, protože jsem toho bral víc i pro jednoho známýho, takže jsme měli slevu. Řeknu Ti, cenu, kdyby se objednávala jedna knížka...

Kniha € 30,-
poštovné obyč. € 8,-
poštovné doporuč. € 5.-

Takže dohromady 43 Euro

Re: Tribute to Frida
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 30 December, 2006 11:56

Na poštovném je možno ušetřit - pokud objednáváš v hodnotě nad 150 €, neplatíš obyč. poštovné, pokud nad 250 €, neplatíš žádné poštovné.

Re: Tribute to Frida
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 30 December, 2006 12:59

Dík a přeju hezkého Silvestra a happy rok 007... a vůbec všem tady.

Re: Tribute to Frida
Autor: pepabba (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2007 15:14

Ahoj Ivano, pěkný přehled o vydaných knížkách taky najdeš u dlouholetého, německého fanclubu na stránkách ABBA Intermezzo.de . Rozklikni záložku Bücher (knihy) a dál si snadno poradíš. Zrovna tak jsou k mání originály jednotlivých fotek nebo ucelené knihy fotografií dvorního německého fotografa Wolfganga "Bubi" Heilemanna na jeho stránkách www.rockfoto.de . Akorát je to dost drahý (můžeš to mít i s podpisem).

Re: Tribute to Frida
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2007 20:41

Moc děkuju za všechny informace, tak terazky už jen "pay the bill" :-D

Re: Tribute to Frida
Autor: Václav (IP zalogováno)
Datum: 9 November, 2011 18:25

Isil napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Skvělá knížka, spousta fotek i úplně neznámých.
> Doporučuju!

Zdravím všechny a nabízím možnost ještě koupit tyto knihy: "A tribute to Frida" za 485,-Kč a "Abba fotografien 1974-198O za 829.-Kč. Jedná se o tuzemský eshop s hudebninami e.mail: noty@krausnoty.cz , tel.: 721661301. Jedná se o nové ještě zabalené knihy. Abba fotografien je ta zkrácená verze. Obě jsou vázané. Fridu doporučuju, opravdu pěkná věc a za tu cenu! Václav



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.