Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Díky VÁM........
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 24 August, 2006 07:35

Děkuji vám za tento vynikající web, věnující se mojí nejoblíbenější skupině.......... ABBA se pro mě stala srdeční záležitostí již dávno, proto vítám jakoukoliv možnost, která se mi naskytne, abych se o této skupině, pro mě té nejlepší všech dob, dozvěděl něco více. Jsem už zaregistrován na www.abbasite.com, a jsem jedině rád, že mám tu možnost i v ČR.

Re: Díky VÁM........
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 24 August, 2006 09:21

... mmno moje ucta a podekovani za podekovani ;-) . Jen houst a vetsi kapky at je nas tu vic !

BTW maly marketingovy pruzkum: odkud ses o tehle strankach dozvedel ?

Re: Díky VÁM........
Autor: Jirka83 (IP zalogováno)
Datum: 24 August, 2006 09:38

Náhodou, brouzdal jsem po netu a hledal jsem další věci od ABBy do "sbírky" a na stránkách abba.musichall.cz jsem narazil na odkaz na tyto stránky. Můžu zodpovědně říct, že dnešní den mám za "druhé Vánoce"smiling smiley Konečně jsem našel český fanclub, který se věnuje skupině ABBA. Poprvé jsem se s ABBou setkal, když jsem byl malý a máma přivezla z Polska jejich dvě audiokazety. Začal jsem je poslouchat, no a protože mě tahle absolutně skvělá muzika "chytla", tak se snažím svou "sbírku" ABBy neustále, dle finančních možností rozšiřovat... Už se mi podařilo sehnat, podle seznamu na www.abbasite.com, téměř všechny písně, takže pokud byste někdo měl o nějakou zájem, dejte mi vědět buď na mail - "darga /@/ seznam.cz" nebo na ICQ 346-827-032smiling smiley

... upravil jsem ti mailovou adresu aby ti ji nevyhledali roboti a neposilali spamy ... myslim ze to kazdy pochopi.



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil safa (24.08.2006 22:10)

Re: Díky VÁM........
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 24 August, 2006 10:25

Tak Tě, Jirko, taky vítám a přiveď sem ještě asi tak 50 kamarádů, ať nemáme neustále pocit, že to celý děláme zbytečně winking smiley



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.