Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3
Re: Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 December, 2016 03:53

P.S. Že jsme tu ale dlouho neměli takovou dlouhou diskusi, že? smiling smiley Škoda, že to je jen dialog, ale pořád lepší, než být chronickým monologistou, jak jsem si tu často připadal... grinning smiley

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 16 December, 2016 16:20

to jo no..kdyz jsem sem prisel tak pred deseti rokama,tak to tady dost zilo, holt je to tady asi ve stylu When all is said and done grinning smiley ..jinak sice Abbu zboznuju, ale zas nejsu takovej sberatelskej fanatik, abych musel mit kazdej singl, nekupuju ani alba BAO..kdyz se me libi song,tak si ho stahnu..ovsem tehdy jsem docela fanatik byl, a zaclo to tim,ze me kamos na diskotece rekl, ze Madonna ma ten riff z Hung up od Abby..tak jsem si to nasel na youtube a uz jsem se vezl grinning smiley ..genialne slozeny songy,ten zvuk, jakyho se jim povedlo dosahnout, zvuky nastroju v ruznych songach plus od Agnethy jsem fakt nemohl odtrhnout oci grinning smiley ..samozrejme jsem znal Abbu uz predtim, ale nejak jsem se o to vic nezajimal. Potom jsem ale kvuli tomu zacal i hrat na piano a zacal delat i vlastni songy a zjistil jsem,ze mam kupodivu docela talent grinning smiley..bohuzel jsem mel malo stesti na spolehlivy cleny kapely,ale to uz je jina story..nicmene budu hledat lidi znova, ty songy a dalsi chci vyuzit.

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 16 December, 2016 16:28

akorat teda prvni vec, co jsem koupil byl Arrival deluxe, no a kdyz pribyvaly dalsi deluxe edice, tak jsem si rekl, ze tuhle radu chci mit kompletni..mam i par dalsich veci, dvd atd. ale nekupuju uplne vsechno..mozna si jeste pamatujes, jak jsem u tebe pred deviti rokama skemral o ten digipack Waterloo 30th anniversary, misto toho plastaku grinning smiley ..nastesti pozdejc vysla deluxe verze a ja byl ukojen grinning smiley

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 December, 2016 16:59

Á, to jsi byl Ty... a pak jsi mě obvinil, že jsem Tě nekřesťansky natáhnul grinning smiley

Tos teda Abbě propadnul poměrně pozdě... Hung Up je z kterýho roku? 2006? Fanoušci se obvykle dělí na oldies a goldies (Ti po ABBA Gold winking smiley) a pak další generace přišla s muzikálem Mamma Mia! A Ty jsi někde mezi. smiling smiley

Moje začátky byly podobný, ale tak o deset let dříve. Tehdy mi šlo taky hlavně o to, mít jednoduše od Abby všechny skladby.. nejdřív na MC (!!grinning smiley), později na CD. Chybějící věci, které nebyly k sehnání, jsem si pořídil i na singlech, jen abych je slyšel (Internet jsme tehdy neměli). Ale pak jsem potkal jednoho blázna, kterej mi ukázal svoji sbírku a jak se dá taky fanouškovství pojmout (má stovky, ne-li tisíce CD, LP, singlů, plakátů a všeho možného a je schopen dát za jedno elpíčko třeba deset tisíc). Taky mě dostal k bootlegům, na kterých se dalo slyšet věci oficiálně nevydané. A tak jsem se do toho tak nějak nořil a nořil, pak mi přestala stačit ABBA a začal jsem pátrat po sólovkách a tak se to postupně nabalovalo. Nejsem ale kompletista, nesnažím se mít všechno a nedovedu si představit, že bych dal za Hovas Vittne 140000Kč smiling smiley Navíc mám oblíbených spoustu dalších skupin, takže není ani prostor pro takovýhle megalomanství... Na druhou stranu ale pár raritek mám.

Jinak jsem si tady trochu procházel starší příspěvky a našel jsem tohle téma: [www.abbaworldrevival.com] Ty jsi vůbec nějak podezřele tvůrčí člověk!! O takovým talentu si můžu nechat zdát. Kdyby ses chtěl podělit o nějakou svoji hudební tvorbu, sem s tím! Každýmu, kdo dokáže psát vlastní muziku nebo ji i jenom reprodukovat hrozně fandím. Jinak nevím odkud jsi, ale znal jsem jednoho člověka z České Třebové, kterej měl taky velkej talent a taky ho realizoval osamocen. Třeba byste mohli spojit síly smiling smiley

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 December, 2016 17:00

Jinak že to tady nežije už jsem si zvyknul. A vlastně vzhledem k tomu, že ABBA Wonder už je dva roky nefunkční, ani se tomu nedivím...

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 29 December, 2016 12:48

Tak jo no, vcera me prislo Ring ring, vsechno v poradku funkcni neposkozeny,takze supr. Akorat jsem teda propasl tu aukci Visitors v digipacku protoze koncila v noci ze 24. na 25., ja uz jsem chrnel a nejakej typek me asi hodinu pred koncem predbehl grinning smiley ..tak snad jeste neco naleznu.

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 31 December, 2016 21:54

No, aspoň že Ring Ring došlo v pořádku, nemusím mít černý svědomí, že jsem Tě do toho navez smiling smiley Jinak dnes si jedna Američanka na ABBAChatu stěžovala, že v Americe jsou k dostání pouze digipacky a ona zrovna sbírá plasťáky a nemůže je nikde sehnat grinning smiley Koukal jsem na to jako blázen... Jinak tohle vypadá jako The Visitors v digipacku: [www.amazon.co.uk]

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: p323 (IP zalogováno)
Datum: 13 January, 2017 02:52

Divím se, že už se na ty zběsile točící se kotouče nevykašlete. Doba přeci jen už pokročila a je dnes hodně streeamovacích služeb, které nabízejí všemožnou hudbu od ABBY v obstojné kvalitě. Běžně i Ring ring Deluxe. I když já vím člověk si u toho potřebuje hladit obal a číst booklet😉

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 January, 2017 21:59

smiling smiley Kdyby mi šlo "pouze" o hudbu, tak už nemusím od Abby kupovat nic, protože mám každou skladbu několikrát. A některý věci, který mám doma, jsem snad nikdy v životě nestrčil do přehrávače. Ale je pravda, že v téhle oblasti jsem zpátečník obecně, nejen v případě Abby. Hudba v digitální podobě pro mě tak nějak nemá hodnotu. Nedovedu si třeba představit, že bych zaplatil za stažení mp3, pokud je daná věc dostupná fyzicky - když dám za něco peníze, potřebuju to držet v ruce smiling smiley A musím říct, že mě děsí představa, že jednou se hudba bude pouze stahovat, streamovat či co všechno. A dokonce i Benny Andersson je tomu nakloněn, vždyť třeba soundtrack k Cirkeln vyšel pouze digitálně. Ale je mi jasný, že dneska to spousta lidí nechápe. Když jsme se s jedním kamarádem bavili a já jsem prohodil, že když přijdu z práce, pustím si cédéčko, vykulil na mě oči: "Cože? Ty posloucháš hudbu z cédéček?" Ještě že jsem mu neprozradil, že mám doma i pár elpíček grinning smiley

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: p323 (IP zalogováno)
Datum: 16 January, 2017 20:44

Viděno zase trochu jinak. Proč kupovat tu samou věc desetkrát v jiném balení? Kdyby to byli nějaké nové nebo neznámé písničky tak neřeknu.Takhle akorát na našem fanouškovství vydělávájí manažeří hudebních vydavatelství, kteří si pak za naše peníze žijou jak prasata v žitě kupujou si nový káry a luxusní štětky. A vydávají to pořád do zblbnutí, dokud to bude sypat prachy. Takhle zaplatíš 149kč měsíčně za Googe play a máš tam několik milionů skladeb. A to jestli ti to jede ze streemu nebo z CD nepoznáš pokud nejsi ladič pijan.
No nic co člověk to názor. Mějte se tu všichni pěkně a snad se Bennymu povede to nové solo album.

Jdi na stránku:  Předchozí123Následující
Aktuální stránka:2 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.