Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3
Koupím Ring ring Deluxe
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 5 December, 2016 09:43

Je to jediná deluxe edice co mi chybí, takže nabízejte, přehánějte! Dík

Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 11 December, 2016 20:41

Ani jsem netušil, jak je to nedostatkový zboží... Zkus zde: [www.ebay.com] - poslední kus, ale za slušnou cenu.

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 11 December, 2016 22:14

A ještě jsem ho našel tady, i když nevím, jestli to není nějaká neaktuální nabídka... [www.abbathemuseum.com]

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 11 December, 2016 22:16

A na německém Amazonu se dá sehnat z "druhé ruky", ovšem za podstatně horší ceny.

Koupím Ring ring Deluxe
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 14 December, 2016 08:22

Ok, dik..tyhle nabidky jsem nasel taky,a bude to asi jedina volba..uz v ty dobe jsem to nemohl sehnat ani u nas,ruzny obchody to mely v nabidce ale nikdo nebyl schopnej to dodat.

Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 14 December, 2016 08:53

Máš ještě jednu možnost. Počkat do roku 2023, kdy pravděpodobně vyjde reedice k 50. výročí vydání grinning smiley

Překvapuje mě, že ty Deluxe verze byly pravděpodobně limitovaný - nikde se o tom v době vydání nemluvilo. Ale to, že je vyprodaný i Ring Ring, který patří podle mě k těm slabším článkům Deluxe série, je docela dobrá zpráva smiling smiley

Být Tebou neváhám a beru to z eBay - osobně s tím mám veskrze pozitivní zkušenosti až na jeden případ, kterej se ale pak stejně vyřešil přes Resolution Center.

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 14 December, 2016 22:30

Ok, pokusim se..ikdyz nemam zadny zkusenosti s Paypalem, mam tam sice zalozenej ucet, ale nikdy jsem to nepouzil..pry se to snad musi jeste aktivovat u banky.. jinak nechapu tu jejich nejednotnost, Super Trouper byl bez toho pruhlednyho prebalu, Visitors pro jistotu v obycejnym CD obalu..ale co, pokud to sezenu, tak si na tuhle deluxe radu vyrobim peknou deluxe krabicku grinning smiley

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 15 December, 2016 12:04

PayPal funguje výborně, s bankou nemusíš nic řešit, jen si přímo ve svém účtu musíš zadat nějakou funkční platební kartu, kterou lze platit přes internet. Pak už to funguje jako platba kartou, jen s tím rozdílem, že druhá strana tu kartu nevidí, celou transakci zprostředkuje právě PayPal.

Co se týče nejednotnosti Deluxe reedicí, četl jsem vysvětlení v tom smyslu, že za dobu jejich vydávání Universal měnil jejich podobu obecně (nejen u Abby). První Deluxe reedice byly digipacky, měly plastový přebal a přímo na něm byl natištěnej tracklist. V téhle podobě žádná ABBA nevyšla, protože tyto verze vycházely pouze do roku 2004 nebo 2005 a výroční Waterloo (30th anniversary edition) nebylo vedeno jako Deluxe reedice.

Další stadium bylo to, které máme u alb Arrival, The Album a Voulez-Vous - tzn. digipack, plastový přebal bez potisku a vložený papírový insert s tracklistem.

Pak následovalo pro mě zklamání v podobě Super Trouper - tzn. digipack bez přebalu, pouze ve fólii, tracklist natištěný přímo na digipacku. To jsem nějak nedokázal zkousnout, naštěstí mi jeden známý sehnal přímo z továrny, kde se Deluxe edice balí, přímo ten Deluxe přebal samostatně smiling smiley

S The Visitors, ABBA, Ring Ring, Waterloo a Gracias Por La Música se vrátili k plastovým přebalům, tracklist na digipacku.

Jinak nově vycházejí reedice Deluxe, jak říkáš, pouze v plastovém obalu (tzv. jewel case) - v této podobě máme už dostupnou většinu, ne-li všechny. The Visitors Deluxe ale původně vyšel taky jako digipack.





Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Isil (15.12.2016 12:15)

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 16 December, 2016 01:00

tak fajn, mam to objednany, datum dodani 3.-23. ledna, tak snad neco dojde grinning smiley , na rakouskym ebay jsem nasel i Visitors v digipacku, ovsem je to jako aukce a nejde to koupit hned,tak jsem prihodil no. Mamma mia, uz zas utracim, a to nejsu zrovna pri penezich.. btw ty musis byt dost hardcore fanda, kdyz mas znamy i ve fabrice kde to bali grinning smiley

Re: Ring Ring Deluxe
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 December, 2016 03:50

Držím palce, dej vědět, jak jsi dopad. Tomu utrácení je trochu těžké odolat, že? Já jsem se letos velmi držel, protože na tom finančně taky nejsme nejlíp, dokonce jsem odolal i všem výročním Arrivalům (nejvíc mě mrzí ty barevný singly, který už jsou totálně vyprodaný a cena u překupníků vesele stoupá), ale když jsem asi před měsícem narazil na Per Gessle Archives za třetinovou cenu, tak jsem prostě musel smiling smiley A aby to neposílali samotné, tak jsem přidal nové album BAO, které mi ještě chybělo... ženě jsem to politicky vysvětlil grinning smiley

Jinak k těm známým ve fabrice... To jsou známí mého známého, takže já jsem k tomu přišel jako slepej k houslím smiling smiley Ale hardcore fanda asi jsem... nebo mám alespoň takové hardcore vlny grinning smiley I když popravdě znám spoustu lidí, proti kterým jsem naprostej ABBAžabař...

Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.