Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
ABBA V JAPONSKU
Autor: JANPOUSTKA (IP zalogováno)
Datum: 22 January, 2009 00:42

Ahoj


Nevím jestli o tom víte ale ABBA na svém koncertním turné navštívila i Japonsko v roce 1978¨a natočila koncert v Japonské televizi.buhužel nevím jestli někdy višel na VHS nebo dokonce na DVD ale při mém brouzdání intenetem jsem tento koncert objevil na stránce
www.w4rez.sk je to ve formátu avi a docela dobrá kvalita tak se podívejte.
A chci se zeptat zda nekdo nevite jestli vyšla VHSka s koncertem v Polsku.Jmenovalo se to "ABBA VE STUDIU 2" a video klipy z toho to koncertu jsou ke stažení na YOUTUBE
tak ahoj abbabáci.

Re: ABBA V JAPONSKU
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 22 January, 2009 12:29

Ani jeden z těch koncertů nevyšel - existujou jen záznamy, který někdo nahrál z televize. Ten japonskej program by ale možná mohl vyjít na Deluxe verzi Voulez-Vous - čistě hypoteticky ovšem smiling smiley

Re: ABBA V JAPONSKU
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 22 January, 2009 12:52

ABBU VE STUDIU 2 jsem si čistě díky náhodě natočila na videokazetu, když ji před 5-6 lety dávali na druhém polském programu. Mám ji teda od začátku do konce, mrzí mě jenom, že jsem nenahrála rozhovor několika komentátorů po záznamu koncertu, protože mluvili o osobním setkání s nimi, o způsobu, jak se podařilo celo věc uskutečnit; nevím , je-li to na Youtube, má někdo z vás informace?
Na www.raffem.com je bezva část Poland by Poland, fotky Abby korzující Varšavou, podívejte se.

Re: ABBA V JAPONSKU
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 25 January, 2009 02:30

Na YouTube je celý koncert v Polsku v relativně dobré kvalitě (nutno každou část přepnout na vyšší kvalitu, ale u některých to nejde), je to rozdělené do 12 částí po 4 minutách.
První část je na adrese:
[cz.youtube.com]
Po přehrání stačí kliknout na další část atd.

Re: ABBA V JAPONSKU
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 21 November, 2009 18:23

Kdyby někdo měl to nový DVD z Japonska tak tady k tomu pls napište nějakej malej komentář..my co to ještě nemáme bysme si rádi početli grinning smiley a mě osobně by zajímalo třeba kolik je tam zákulisní stopáže z turné 1980..viděl jsem už "soundcheck" na youtube ale kdyby bylo ještě něco tak bych se nezlobil smiling smiley

Re: ABBA V JAPONSKU
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 21 November, 2009 18:24

ikdyž 1980 je hlavně asi na deluxe verzi..

Re: ABBA V JAPONSKU
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 22 November, 2009 10:30

Dokument z roku 1980 je opravdu jen na Deluxe verzi. Viděl jsem ho zatím jen jednou, takže sdělím jen letmé dojmy smiling smiley Já osobně to vidím jako nejhodnotnější část DVD, protože to je vlastně poprvé, co můžeme vidět nějaký záběry z turné po Japonsku. Jak už jsem psal v komentářích, je škoda, že jde jen o obrazovej záznam - zvuková stopa není z koncertu, ale jsou s tím synchronizovaný studiový nahrávky. Jsou tam stejně jako na DVD ABBA In Concert záběry nejen z vlastních koncertů, ale i ze zákulisí, z příprav, rozhovory s fanoušky apod. Kvalita obrazu není nijak převratná, ale to mi zas tak nevadí. Každopádně všem doporučuju, aby investovali do Deluxe verze.

Jinak ti, kdo už DVD měli možnost shlédnout, můžou hlasovat v nové anketě: [abbafc.abbaworldrevival.com]

Re: ABBA V JAPONSKU
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 22 November, 2009 17:28

Já mám právě už objednanou deluxe verzi..měla by přijít co nevidět...už se těším smiling smiley

Re: ABBA V JAPONSKU
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 25 November, 2009 23:54

Tak už mě přišla ta deluxe verze..je to super! Ty zákulisní dokumenty jsou výborný, hlavně turné 1980..ještě nikdy jsem to neviděl, ani na youtube, to by mě zajímalo jestli to od té doby někdy někde vysílali..jo a k bookletu byly přiložený fotky všech čtyř členů zvlášť na fotografickým papíře a taková velká nálepka s logem turné grinning smiley

Re: ABBA V JAPONSKU
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 26 November, 2009 19:42

Opět jsem tu s obligátním dotazem: Kde jste si to objednali a za kolik,za jak dlouho to došlo...


Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.