Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
ABBA The Show - Tesla aréna
Autor: Doktor1962 (IP zalogováno)
Datum: 6 January, 2009 06:24

Víte o tom, že je tento koncert už za dveřmi?

[www.tesla-arena.cz]

Re: ABBA The Show - Tesla aréna
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 6 January, 2009 16:55

To jsou oni: [www.abba-the-show.com]
Poutače na vystoupení zmátly dost lidí..."original members" atd.

Re: ABBA The Show - Tesla aréna
Autor: Doktor1962 (IP zalogováno)
Datum: 7 January, 2009 06:19

Tak musím říci,že v první chvíli jsem si myslel,že se fakt dali dohromady. Ale je to aspoň originál kapela, která je doprovázela na koncertech a někteří s nima točili i ve studiu. Takže to show bude stát asi za to.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Doktor1962 (08.01.2009 05:56)

Re: ABBA The Show - Tesla aréna
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 7 January, 2009 23:10

Sice jsem si při spuštění toho videa nemyslel, že se dali dohromady (dnes už bohužel vypadají jinak), ale ta podobnost zpěvaček s Agnethou a Fridou byla tak velká, že jsem byl opravdu dost překvapený. Písně mají trochu upravené, ale jinak ta skupina vypadá velmi dobře.

Pokud jde o ty poutače s nápisem "original members", to záměrné lhaní mě v dnešní době dost štve, ale používají to skoro všichni. Peníze jsou přece až na prvním místě. Opravdu nevím, proč by si po přečtení jakékoliv upoutávky měl člověk začít po internetu shánět další informace, protože je prakticky jisté, že informace v upoutávce je zkreslená nebo přímo lživá. Nejsem si ani jistý, jestli taková lež skutečně vede k větší návštěvnosti, protože některé lidi může zjištění, že je to lež, také odradit, protože budou pořádající agenturu považovat za pochybnou.

Re: ABBA The Show - Tesla aréna
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 8 January, 2009 08:19

Jak už jsem říkal jinde, informace o "original members of the ABBA Band" není lživá, protože poukazuje nikoliv na členy Abby, ale na jejich doprovodné muzikanty. Pokud se nepletu, tak v tomto "revivalu" hraje např. Mats Ronander. Ale chápu, že to může lidi zmást.

Re: ABBA The Show - Tesla aréna
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 12 January, 2009 21:29

Když ono pod pojmem "original members" si více než 99 procent lidí představí čtyři hlavní členy a toho pořádající agentura využila (zneužila). Jak jsem už psal, tyto praktiky se mi nelíbí, ale dnes to dělají skoro všichni, takže se s tím nedá nic dělat.

Co se týká té skupiny, určitě bych na ten koncert šel, kdybych bydlel v Praze.

Re: ABBA The Show - Tesla aréna
Autor: Doktor1962 (IP zalogováno)
Datum: 13 January, 2009 05:58

Michal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Když ono pod pojmem "original members" si více než
> 99 procent lidí představí čtyři hlavní členy a
> toho pořádající agentura využila (zneužila). Jak
> jsem už psal, tyto praktiky se mi nelíbí, ale dnes
> to dělají skoro všichni, takže se s tím nedá nic
> dělat.
>
> Co se týká té skupiny, určitě bych na ten koncert
> šel, kdybych bydlel v Praze.


Já myslím, že tohle je ofiko povolené od autorů. Jsou to muzikanti,kteří to hráli na koncertech. Ale máš pravdu,že každý vidí jen ty čtyři. Ale ty už se nám na pódium nevrátí. Škoda



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.