Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3
Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 23 November, 2008 14:08

Na tohle vydání se těším jak na smilování...kdybyste někdo něco věděli (jestli se to plánuje, nebo nějaké preview) tak dejte určitě vědět!

Re: Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 23 November, 2008 15:53

Myslím, že vydání je jistý, ale počítám tak na podzim 2009. O obsahu se zatím nikde nemluví. Doufám, že na DVD bude ABBA In Switzerland...



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Isil (23.11.2008 15:54)

Re: Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 25 November, 2008 07:33

Ahoj, troška informací je na [www.icethesite.com]
na každý pád je to super ,že v tomhle pokračujou. Ale proč nezačli už dřív?? copak nemají materiály k RING RING, WATERLOO A ABBA ABBA???,Bych se divila, zase někdo s velikánskou prdelí na tom sedí a nejspíš usnul.....................



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil voulezvous (25.11.2008 07:36)

Re: Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: Michal (IP zalogováno)
Datum: 25 November, 2008 18:18

To je pěkně napsané... Jinak bych si také přál, aby tam bylo celé ABBA In Switzerland.

Re: Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 26 November, 2008 07:22

podle toho co jsem tam vyčetla tak by to tam být mělo.............Jenže, jako vždy něco bude chybět..............no ale - THANK YOU FOR THE MUSIC a za řadu CD a DVD DE LUXE, alespoň něčeho jsme se dočkali

Re: Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 26 November, 2008 21:48

no luxusní reedice alba Waterloo byla k 30, výročí vítězství v ESC, na DVD byl záznam vystoupení z Eurovision a nějaké další televizní vystoupení..v klasickým papírovým designu se to vydalo jen ve Švédsku, u nás to byl v plastovým obalu..koupil jsem to loni od Isila, v obchodech ani na netu už to nebylo.....a album ABBA se taky prodává (nebo prodávalo) jako CD+DVD, ikdyž ne jako Deluxe, na DVD byly klipy na Mamma mia, SOS a I do I do I do I do I do...taky jsem si ji koupil..nevím jestli se dá ještě sehnat...

Re: Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 27 November, 2008 06:16

jo, to jo, to vím, ale takový bonusy jako na deluxech tam nejsou, Waterloo v plastu mám, to ostatní jsem nekupovala, když jsem měla LP tak jsem všechno koupila na CD, pak to vyšlo znovu remasterovaný, tak jsem to koupila znovu a ty první CD jsem dala pryč(na můj vkus hrály moc potichuyawning smiley) ), pak to začalo vycházet s DVD a to už teda byl vrchol, dát tam jen klipy ,které jsou všude milionkrát. No ale DE LUXE vydání, to už je teda takový malý zázrak, splněný 30 let starý sen..........

Re: Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 27 November, 2008 17:02

jo prosímtě, to plastový Waterloo má na můj vkus dost chabě natištěnej booklet a taky obal... prostě ty barvy jsou nějak vybledlý (když jsem to porovnal s normálním CD tak jsem se nemýlil)...je to u tebe taky tak???

Re: Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 28 November, 2008 07:51

Možná o trochu, ale fotky tam nejsou kvalitní. Na to že je toho plný internet, nepřekonali se v kvalitě. Bubbi si taky ve své ABBA BIBLI fotografií moc v kvalitě neblýsknul. sice slintám jen si na ní vzpomenu, obsah nádhera, ale zřejmě mám vydání pro ženy, zrnitý.........

Re: Voulez-vous Deluxe Edition
Autor: voulezvous (IP zalogováno)
Datum: 27 January, 2009 07:08

Na ABBA ANNUAL HOMEPAGE [www.abbaannual.com] je už k VOULEZVOUS DE LUXE obsah !!!!!!!!!!! Podle nich by to mělo vyjít v dubnu. Ale stejně to kouzlo co mělo původní LP (krásný lesklý a modrý obal, s na tu dobu čistou, kvalitní fotkou) už to mít asi nebude, ale i tak, díky za něj

Jdi na stránku:  123Následující
Aktuální stránka:1 z 3


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.