Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: The Album Deluxe Edition
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 21 October, 2007 21:06

Tak Arrival nastavil laťku dost vysoko, ovšem tady jsem čekal něco víc hlavně kvůli o dost vyšší ceně. Bohužel to se nestalo, samozřejmě hezké balení, skvělá hudba, zajímavé počtení v bookletu atd. atd. , ale DVD je o hodinu kratší a taky jeho menu je nesrovnatelně méně přehledné než na Arrivalu, nejsou tam u jednotlivých věcí náhledy, je to jen seznam názvů, takže máme např. "Take a chance on me" dvakrát a teď si vyber smiling smiley ..takže celkový dojem je mírně nižší než z Arrivalu, ovšem kdyby album stálo ne 930 ale 530 tak by mi to tak asi nepřišlosmiling smiley

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 10 November, 2007 13:56

Tak už to mám taky. Souhlasím s tím, že DVDčková část Arrivalu byla lepší (hlavně tím, že byla cca o 50 minut delší smiling smiley), ale ono to bude způsobený asi hlavně tím, že pro The Album ABBA nedělala tak rozsáhlou propagaci, takže k dispozici bylo míň materiálu. U Voulez-Vous by to mělo být zas lepší. S chyběním náhledů nemám problém, člověk se může zorientovat podle bookletu.

Z obsahu mě zaujala (i když trochu v negativním slova smyslu) reportáž SVT "ABBA In America 1978" - krásnej příklad toho, jak švédský média v tý době přistupovaly k Abbě - Frida i Agnetha jasně řeknou, že se jim nelíbí, jak se pořád mluví jen o tom, kolik vydělávaj, ale celá reportáž se točí jen o penězích... kolik investovali, kolik se jim vrátí, jak se snažej prorazit v USA, aby prodali víc desek, bla bla bla bla bla... vůbec se nedivím, že je to štvalo.

Zajímavá je ta jiná verze Thank You For The Music.

Konečný verdikt - Deluxe verze mého oblíbeného alba mě nezklamala smiling smiley

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 15 May, 2008 17:11

Na Voulez-Vous se těším jak blázen, tak snad se nezklamu ;-)

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 16 May, 2008 08:09

Já tajně doufám (no, teď už to teda tajný není smiling smiley), že se na Voulez-Vous objeví ten speciál ze Švýcarska a nějaký vystoupení z japonský televize...

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.