Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
The Album Deluxe Edition
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 16 October, 2007 17:40

Jestli tohle někdo už máte tak pište, referujte, hodnoťte, budu fakt moc rád smiling smiley ..dneska jsem to viděl v Bontonlandu za 939 Kč - hrůza! Až na to budu mít, tak si to koupím, ale do té doby...no pište! winking smiley

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 17 October, 2007 09:10

To nějak předražili, ošklivci. Arrival měli "jen" za šest stovek (?), já to prostě vzala a zaplatila, ale nad sedm to určo nebylo, to by mě bolelo moc.

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 17 October, 2007 15:09

přesně, není tam o nic víc než na arrivalu a je to o 3 kila dražší...fakt o to stojím takže si to koupím ale mou šrajtofli to bude jeste nejakej cas bolet..

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 17 October, 2007 15:21

No reakce se různěj... Oproti bonusům na Arrivalu prej slabota - no není se co divit, tady to bude nějaká necelá hodinka, Arrival byl hodně přes hodinu... Ve Svinesundu jsem nový CDčka viděla za 300 něco SEK, takže na český koruny asi taky devět stovek (nebo možná víc, páč je to cd + dvd)... Koupím si to teda až pozdějc, bohužel, až trochu zlevněj nebo na Vánoce :-))

Jinak se nejvíc těším The Name Of The Game (ABBA Special, TBS) a ABBA na turné 1977 (Rapport, SVT)... Na ten nejvíc, škoda že to je tak krátký >:-/

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 17 October, 2007 23:03

no nevim, asi to jen tak nezlevni..Arrival se zacal prodavat tak za 670 a za tuhle cenu se prodava v podstate do dnes..ikdyz za 940 si to moc lidi asi nekoupi tongue sticking out smiley

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 18 October, 2007 16:18

hmmm..tak ted sem to objevil na www.demoshop.biz za 678 Kč, tedy asi tolik jako stoji Arrival..jenze Arrival tam maj za 543 Kč..co si o tom myslíte?

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 19 October, 2007 11:43

Lepší než tisícovka :-))

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 20 October, 2007 17:13

Já si ještě počkám a uvidíme. smiling smiley

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: thunder.bird (IP zalogováno)
Datum: 20 October, 2007 21:29

Hmmm, tak právě jsem si ho koupil,takže je zde malé review:
Jde o luxusní edici stejného typu jako Arrival, takže vnější průhledné obaly jsou shodné. Mezi ním a papírovým obalem je vložena fólie z tenkého průsvitného papíru s tracklistem. Po rozevření jsou vnitřní strany stejně jako na Arrivalu potištěny novinovými články, podkladová barva se ovšem změnila z bledě modré na oranžovou.
Po úplném otevření vidíme CD, DVD ve stejném designu jako Arrival a postranách 2 fotky, jedna vnitřní z původního ABBA the Album, druhá z filmu ABBA the Movie.
Přiložen je samozřejmě booklet o 28 stranách s vyčerpávajícím esejem o tvoření alba.
A teď již k obsahu disků: CD obsahuje písně původního alba plus 6 bonusových: Eagle, Take a chance on me (živě z Wembley 1979, B strana singlu I have a dream), Thank you for the music ("Doris day verze", kde Agnetha vůbec nezní jako Agnetha), Al Andar - Move on španělsky, I wonder - živě, Gracias por la música - Thank you for the music španělsky.
A teď co vás asi zajímá hlavně, DVD:
obsahuje pět vystoupení v různých TV show s písničkami z the Album, nic zvláštního, podobné jako v Abbadabbadoo na Arrivalu.
Dále zahrnuje reportáž "ABBA na turné 1977" z koncertu v Birminghamu - všichni členové vypadají dost unaveně, je to pravněpodobně po koncertu.
Nahrávání ABBA the Album není vlastně nahrávání, jen setkání jistého novináře a malého kluka-fandy ABBY s Björnem a Bennym ve studiu, slyšíme The name of the game, bylo to vůbec poprvé co byl tenhle song veřejně vysílán, taky je to jediné TV interview se členy ABBY z roku 1977 po turné v Austrálii.
ABBA v Londýně: ABBA zde byla na premiéře filmu ABBA the Movie, taky navštívila dětský pořad Blue Peter, mluví o svých začátcích a o plánech do budoucna.
ABBA v Americe: reportáž zaměřená na komerční aktivity Abby v USA, mluví o tom, že Take a chance on me se stalo tak úspěšným songem v USA díky vystoupení ve show "Olivia" s Olivií Newton-John.
ABBA-the Album TV reklamy : překvapila mě dost nízká kvalita záznamu, v případě první reklamy možná ještě horší než reklamy na Arrivalu, v lepší kvalitě se asi nedochovaly.

Doufám že vám tohle alespoň trochu pomohlo udělat si obrázek smiling smiley

Re: The Album Deluxe Edition
Autor: Scandiaca (IP zalogováno)
Datum: 21 October, 2007 13:30

Dík za review, mě by ale spíš zajímalo, jakej z toho máš osobní pocit? ;-)

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.