Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
Frida The DVD
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 17:57

Mé drahé spřízněné duše, dnešní den jsem strávila s Fridou!!!...ráno přišla pošta s DVD. To fakt musíte vidět...přiznávám, že jsem na to čekala 30 let. Je to skvělé, zajímavé, plné humoru, úžasných písní...Dodáno od supermusic- dík za tip. Moc doporučuju - budete mít pocit, že jste v Zermattu s ní...

Re: Frida The DVD
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 18:19

Hmmmm gratuluji ... BTW "Frida - The DVD" je oficielni nazev ? Google mi na tohle tema vyhledava samej balast ...

Re: Frida The DVD
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 18:39

Thanks for your congratulations...až to budete mít doma, vaše English se najednou závratně zlepší...Originál má název FRIDA THE DVD, cena výborná - 501.-, poštovné 88.-, celkem 572.-, objednáno na www.supermusic.sk, dodal Mgr. Tomáš Dyntera, Mechová 3603/17, 46604 Jablonec nad Nisou. Universal má podstatně dražší. Dodáno za 3 nekonečné týdnywinking smiley, ale mám další vánoce, ty nejlepší v mém dosavadním životě...Zdravím všechny a nejvíc friďáky. I have a dream...Djupa Andetag!!!!!!!!!!!!

Re: Frida The DVD
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 21:43

... aha ... a cili to je dokument, nebo hudebni DVD ?

Re: Frida The DVD
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 3 January, 2006 23:57

... jo uz to vidim ... Google sice selhal ale jak tak beham po tech ABBA webech tak na ABBAMailu jsem to zahlid:


Re: Frida The DVD
Autor: ivana (IP zalogováno)
Datum: 4 January, 2006 08:27

DVD obsahuje: Frida předa Abbou - začátky, písně z 60. let - TV vystoupení, Frida v průběhu trvání Abby, 80. léta - klipy z allb a dokument - spolupráce s Philem Collinsem, 90. léta - klipy a dokument - práce na Djupa Andetag - to je fakt bomba, ta muzika...proč to nenatočila taky anglicky...a Frida 2005 - natočeno pod Matterhornem v její oblíbené resatauraci v Zermattu. Vzpomíná na začátky kariéry, Abbu, Bennyho, mluví o svém nynějším privátním životě , přátelích, hudbě, vztahu k Agnetě, ztrátách nejbližších...Je to dost strohé, co jsem tu vyjmenovala, to se prostě musí vidět. Je tam vidět, jak je v pohodě, a jestli občas zavítáte na www.abbasite.com, můžete se dočíst, že při náhodném setkání s fandy bývá stejně tak příjemná a veselá...Někde jsem četla, že na své působení v Abbě je hrdá nejvíc ze všech členů, Jo, a na DVD mluví o tom, že Abba reunion by mohlo být fun...Ale to už asi víte.

Re: Frida The DVD
Autor: faulanly (IP zalogováno)
Datum: 12 January, 2006 21:20

Tak nevim, ale Universal to ma za 499 Kc, v patek objednas a dalsi tyden ve stredu to mas, tak nevim, kde je problem. Postovne taky platit nemusis...

Re: Frida The DVD
Autor: safa (IP zalogováno)
Datum: 13 January, 2006 00:06

... v nejakym kramu (Praha) se to najit neda ?

Re: Frida The DVD
Autor: (IP zalogováno)
Datum: 15 February, 2006 13:46

Já To DVD dostal poštou minulý týden v pondělí. Poslal mi ho kamarád z ABBA FC (českého). Ten to sehnal pro mne přes web. obcho - Vltavu. Než jsem se ale dočkal ...

DVD stojí opravdu za to. Plné pěkných klipů, raritek, rozhovorů. Opravdu SUPER!!!

Re: Frida The DVD
Autor: HSVE (IP zalogováno)
Datum: 12 June, 2006 00:28

Ahojky chhtěl bych se jen zeptat jestli na Frida the DVD jsou české titulky???

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.