Skupina ABBA a všechno kolem ní : Diskusni forum o skupine ABBA
Všechno co se točí kolem Bjorna, Bennyho, Agnety a Fridy
novinky skupiny ABBA World Revival
historie fotografie ABBA in white
Autor: lamna (IP zalogováno)
Datum: 30 December, 2005 21:57

Zdravím všechny fanoušky! Mám možná hloupý dotaz, nicméně přesto se zeptám: Nevíte náhodou někdo něco o této fotce? Např. Kde byla pořízena, kdy, k jaké příležitosti, prosím cokoli.... Tady je link:


[66.235.213.139]


Všem ochotným a znalým předem DÍK.

Re: historie fotografie ABBA in white
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2006 16:58

Hmmm, na co to potřebuješ vědět? Řekl bych, že to je rok 1975 nebo maximálně začátek 1976 a nebyla to podle mě žádná "zvláštní" příležitost. ABBA si nechávala nafotit vždycky celé série snímků najednou a ty se pak využívaly na plakáty, do časopisů apod. Nic určitějšího ale zrovna k tomuhle snímku nevím...

Re: historie fotografie ABBA in white
Autor: lamna (IP zalogováno)
Datum: 1 January, 2006 19:11

Dík za ochotu. To neva; už vím, že to je z roku 1976, ale nic víc. Připomíná mi tu fotku, kde jsou všichni v černém a mají bílé klobouky - no a ta byla přeci pořízena při nějaké příležitosti? - Proč? Nooo... :-) Jednou se ke mně za podivných okolností dostala tahle fotka; vypadala jak originál (což mi přijde jako blbost, ale já to samozřejmě nepoznám) s jedním rozdílem - byla černobílá. No a protože jsem náruživej fanoušek, začalo mě to zajímat, tak pátrám.... Blbý? :-)

Re: historie fotografie ABBA in white
Autor: lynn (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2006 10:31

bych řekla, že ta fotka se vyskytovala v souvislosti s I do... singlem...
paměť mi ale začala nějak chátrat... :-(

Re: historie fotografie ABBA in white
Autor: Isil (IP zalogováno)
Datum: 2 January, 2006 19:26

Fakt je, že tahle fotka se objevila na obalu singlu I Do... jenže až na té britské verzi z roku 1984. Původní obal měl fotku jinou. Jinak k tomu fotu s kloboukama - bylo dělaný pro singl Dancing Queen. Ale vážně je pravda, že v naprosté většině případů se ABBA nechávala fotit bez nějakýho konkrétního záměru ;-)

Re: historie fotografie ABBA in white
Autor: lamna (IP zalogováno)
Datum: 6 January, 2006 20:11

děkujiiiiiii! Asi se fakt vyznáš ;-)



Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.